Rozpoznajesz ich? Kradli kosmetyki, perfumy, ubrania

24 listopada 2020, 21:00
piw

Policjanci z Gdańska udostępnili nam wizerunki kolejnych kilku poszukiwanych osób. Tym razem wszyscy poszukiwani to sprawcy kradzieży sklepowych. Ich łupem paść miały m.in. kosmetyki, perfumy, okulary i ubrania. Rozpoznajesz osoby widoczne na zdjęciach? Zadzwoń na policję.Kradzieże perfumWidoczna na zdjęciach kobieta poszukiwana jest w związku z kradzieżą perfum o wartości ponad 500 zł. Do kradzieży doszło w jednej z galerii handlowych na terenie Wrzeszcza. Poszukiwana ma ok. 55 lat, jest krępej budowy ciała.

Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 741-15-22 lub 112.

Związek z kradzieżą perfum, tym razem wartych ok. 900 zł, mogą mieć także dwie osoby widoczne na zdjęciu powyżej.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę oraz mężczyznę ze zdjęcia, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 74-13-493.

Kradzieże kosmetykówKolejne dwie sprawy dotyczą dwóch różnych kradzieży, do których doszło w tej samej drogerii na terenie Wrzeszcza. W pierwszym przypadku policjanci szukają kobiety i mężczyzny, którzy mogą mieć związek z kradzieżą kosmetyków wartych 1200 zł, a w drugim - mężczyzny, który mógł mieć związek z kradzieżą kosmetyków wartych 500 zł.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 74-13-493.

Kradzież okularów za 2 tys. złKolejne postępowanie prowadzone przez gdańskich policjantów dotyczy kradzieży ze sklepu znajdującego się na terenie Przymorza okularów o wartości 2 tys. zł. Podejrzewany o ten czyn mężczyzna został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Ma około 40 lat, jest średniej budowy ciała, włosy ma zaczesane na bok.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć bądź mają informacje o jego miejscu pobytu, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 741-12-22.

Kradzież ubrańOstatnia ze spraw dotyczy kradzieży wartych 700 zł ubrań ze sklepu w jednej z galerii handlowych na terenie Wrzeszcza. Poszukiwana to kobieta w wieku ok. 40-45 lat.

Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 741-15-22.

piw