Śmierć kobiety w Gdańsku. Zatrzymany 29-latek

12 września 2021, 15:10
ws, ewel
aktualizacja:17:10 (12 września 2021)
Interwencja policji w Gdańsku. Więcej zdjęć (1)

Interwencja policji w Gdańsku.

fot. czytelnik/trojmiasto.pl

Interwencja policji w Gdańsku.

fot. czytelnik/trojmiasto.pl

Policjanci z Nowego Portu w niedzielę dostali informację o śmierci kobiety. Na miejscu doszło do zatrzymania 29-letniego mężczyzny - poinformowała gdańska policja. Śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura.Aktualizacja, godz. 17:10

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku potwierdza, że do zdarzenia doszło. Na miejscu są wykonywane czynności z udziałem prokuratora i biegłego - m.in. oględziny miejsca, w którym znaleziono ciało kobiety.

Zarzutów zatrzymanemu mężczyźnie jeszcze nie postawiono - jest na to 48 godz. od zatrzymania.

Czynności są jednak prowadzone w kierunku zabójstwa. Materiały w tej sprawie do prokuratury wpłyną dopiero w poniedziałek. Wtedy podanych zostanie więcej szczegółów w sprawie.


Do zdarzenia doszło przed południem w niedzielę przy ul. Zielony TrójkątMapka. O interwencji policji informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta:Jak informuje asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku funkcjonariusze na miejscu potwierdzili, że doszło do śmierci 25-letniej kobiety.

- Policjanci z Nowego Portu potwierdzili informację, że doszło do zgonu kobiety. Na miejscu doszło do zatrzymania 29-letniego mężczyzny - powiedział.
Według nieoficjalnych informacji mężczyzna miał zaatakować swoją partnerkę, a podczas zdarzenia w domu była dwójka dzieci. Z relacji naszych czytelników, którzy byli świadkami interwencji policji, wynika, że kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, mężczyzna próbował uciec - był w samej bieliźnie. Obezwładniało go kilku policjantów.

Na miejscu zdarzenia pracują śledczy. Dochodzenie w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Oliwa.

ws, ewel

Opinie wybrane


wszystkie opinie (243)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.