stat

Śmiertelny wypadek w Gdańsku

6 kwietnia 2019, 8:55
neo

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Gdańsku. Rozpędzone audi rozbiło się na barierach dźwiękochłonnych ul. Słowackiego zobacz na mapie Gdańska przy lotnisku. Jedna osoba nie żyje.O wypadku w nocy informowali nasi czytelnicy w Raporcie.

Do wypadku doszło ok. godz. 0:30 w nocy z piątku na sobotę. Uczestniczył w nim tylko jeden samochód, który na rondzie przy lotnisku wypadł z jezdni i z impetem uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Wiele wskazuje na to, że kierowca jechał zdecydowanie za szybko, bo terenowe audi zostało kompletnie zniszczone.

- W aucie były dwie osoby. 26-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Pasażer trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi Karina Kamińska z gdańskiej policji.
Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód, którego stan sprawdzą biegli. Pobrano też próbki krwi od kierowcy i 39-letniego pasażera (obaj są mieszkańcami powiatu żuromińskiego), by sprawdzić, czy nie byli pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.
Brałeś kiedyś udział w wypadku lub kolizji?
22%

tak, w wypadku

48%

w kolizji

30%

nie

zakończona

łącznie głosów: 5847

neo