Pijana wymusiła pierwszeństwo i pokazała kierowcy środkowy palec. Trafiła na policjanta

18 października 2021, 14:00
piw
Najnowszy artukuł na ten temat Pijany kierowca wjechał w drzewo
Kobieta pokazała środkowy palec... policjantowi. Zdjęcie ilustracyjne. Więcej zdjęć (2)

Kobieta pokazała środkowy palec... policjantowi. Zdjęcie ilustracyjne.

fot. auremar/123rf.com

Kobieta pokazała środkowy palec... policjantowi. Zdjęcie ilustracyjne.

fot. auremar/123rf.com

Była godz. 2 w nocy. Kierująca volkswagenem golfem wymusiła pierwszeństwo na innym kierowcy i zmusiła go do gwałtownego hamowania. Gdy ten zatrąbił, kobieta pokazała mu przez okno środkowy palec. Pech chciał, że trafiła na... szefa kryminalnych w jednym z gdańskich komisariatów. Policjant pojechał za nią. Nos go nie mylił - 31-latka prowadziła kompletnie pijana.Wszystko działo się na ul. DworcowejMapka. Szef kryminalnych jechał do jednostki w związku z nocnym alarmem. W pewnym momencie drogę zajechało mu inne auto. Kierująca nim kobieta wykonała bardzo dziwny manewr skrętu i wymusiła pierwszeństwo, zarazem zmuszając policjanta do gwałtownego hamowania.

Ten zatrąbił. W tym momencie kobieta, która siedziała za kierownicą volkswagena golfa, pokazała mu przez okno gest powszechnie uważany za obraźliwy.

- Policjant postanowił sprawdzić, dlaczego kobieta w środku nocy, kiedy na drogach nie ma ruchu, w tak agresywny i niebezpieczny sposób prowadzi samochód. Gdy kierująca golfem zatrzymała się na parkingu, policjant podszedł do niej. Kobieta wysiadła, była pobudzona i używała wulgaryzmów, chciała też odejść. Kiedy tylko funkcjonariusz wyczuł od niej alkohol, natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy i do czasu przyjazdu policjantów ruchu drogowego nie pozwolił kobiecie odejść - relacjonuje Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Do zdarzenia doszło w rejonie ul. Dworcowej w Gdańsku. Więcej zdjęć (2)

Do zdarzenia doszło w rejonie ul. Dworcowej w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło w rejonie ul. Dworcowej w Gdańsku.

Kiedy na miejsce przyjechał patrol drogówki, kobietę przebadano alkomatem. 31-letnia mieszkanka Gdańska miała w wydychanym powietrzu około 2 promili alkoholu. Została zatrzymana i przewieziona do aresztu.

Dziś ma usłyszeć zarzuty.
Inny kierowca zaczyna się względem ciebie agresywnie zachowywać:
38%

wchodzę w spór, o ile wiem, że mam rację

62%

nie reaguję, agresja na drodze nigdy do niczego dobrego nie prowadzi

zakończona

łącznie głosów: 1671

piw

Opinie wybrane


wszystkie opinie (241)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.