Szukają złodziei. Kradli m.in. alkohol

20 października 2021, 7:00
szym

Jedni połasili się na alkohol, drudzy na przedmioty z drogerii. Policja publikuje wizerunki osób, które mogły być zamieszane w kradzieże.Poszukiwani ws. skradzionego alkoholuPolicjanci z Karwin zajmują się sprawą dotyczącą kradzieży alkoholu. Do zdarzeń doszło - jak mówią - "w okresie od lutego do lipca 2021 roku", w jednym z marketów przy ul. Wzgórze Bernardowo.

- Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy - informuje policja.
Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Karwinach pod numerem telefonu 47 742 14 55 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.

Okradziono drogerie. Rozpoznajesz te osoby?Mundurowi z Redłowa prowadzą natomiast czynności dotyczące wyjaśnienia kradzieży artykułów drogeryjnych.

- Do zdarzeń doszło w sierpniu br., a związek ze sprawą mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy - informują.
Każdy, kto ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod numerem telefonu 47 742 12 55 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.

szym

Opinie wybrane


wszystkie opinie (85)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.