Toyota Walder zaprasza na finał wielkiej wyprzedaży

25 stycznia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

Wielka wyprzedaż modeli samochodów z rocznika 2018 w salonach Toyota Walder wkracza w decydującą fazę. Dealer zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą wyprzedażową w trakcie trwania dni otwartych, które odbędą się w dniach 26-27 stycznia w salonach w Chwaszczynie oraz w Rumi.Wielka wyprzedaż w salonach Toyoty Walder wkracza w decydującą fazę. Osoby, które zdecydują się w najbliższy weekend odwiedzić jeden z obiektów dealera będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty z dodatkowymi rabatami na samochody z rocznika 2018.

Podczas dni otwartych każdy znajdzie coś dla siebie. Dla przykładu: Toyotę Yaris w wersji Premium z pakietami City i Style, wyposażoną w silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra, można nabyć z rabatem sięgającym 8700 zł. Na modele Auris przewidziano upust do 18 200 zł, natomiast bestseller Toyoty, czyli crossover C-HR dostępny jest z rabatem do 18 500 zł. Dodatkowymi upustami objęte zostały także modele Aygo, Avensis oraz Corolla.

Warto również przyjrzeć się specjalnej ofercie na model RAV4. Tym bardziej, że w salonach Toyota Walder właśnie pojawiła się najnowsza generacja tego kultowego modelu. Będzie można ją przetestować od jutra.

Finał wielkiej wyprzedaży 2018 odbędzie się już w ten weekend. Poniżej prezentujemy godziny otwarcia salonów Toyota Walder.

Chwaszczyno, ul. Oliwska 58 zobacz na mapie Gdyni

  • sobota, w godz. 8-16
  • niedziela, w godz. 10-14

Rumia, ul. Jana III Sobieskiego 28 zobacz na mapie Gdyni

  • sobota, 9-15
  • niedziela, 10-14

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej toyotawyprzedaz.com.pl.

Kolejny udany rok Toyota WalderPoczątek roku 2019 to nie tylko wielki finał wyprzedaży. To również czas wielkich podsumowań minionych 12 miesięcy, w trakcie których Toyota Walder poprawiła swój rekord sprzedaży. Z salonów w Chwaszczynie i w Rumi wyjechało blisko 1800 nowych samochodów.

- Był to dla nas bardzo owocny rok. Znacząco wzmocniliśmy struktury naszej firmy. Wprowadziliśmy szereg zmian, które przyczyniły się do udoskonalenia procesu obsługi klienta. Cieszymy się z zainteresowania, jakie wzbudziła odnowiona Toyota Aygo, jak również z faktu, że zorganizowaliśmy najbardziej spektakularną premierę Toyoty Camry w północnej Polsce. Koniec roku przyniósł nam jeden z największych powodów do dumy - nasz mistrz serwisu, Grzegorz Michalczuk, zdobył tytuł najlepszego Mechanika Toyoty w Polsce. Z kolei rok 2019 to dla Toyoty Walder szereg wyzwań. Wiążą się one ze zbliżającymi się - bardzo głośnymi - premierami modeli RAV4 oraz Corolla, a także planami rozbudowy firmy - wylicza Aneta Janczewska z Toyota Walder.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł