stat

Tu kupisz prezenty na ostatnią chwilę

21 grudnia 2016 (artykuł sprzed 3 lat)
Malwina Talaśka

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, trwa także gorączka zakupów. Dla niektórych będzie to przyjemny punkt na liście świątecznych przygotowań. Gorzej z tymi, dla których szukanie prezentów to katorga. Ale nawet dla nich znajdzie się prostsze rozwiązanie, czyli sklepy z prezentami.Sklepy z prezentami wyposażone są w upominki na każdą okazję. Można tu znaleźć podarunki na wieczór kawalerski bądź panieński, urodziny, imieniny, 18 urodziny i wiele więcej. Co znajdziemy w takich sklepach w Gdyni?

Galeria Upominków znajduje się w Centrum Riviera zobacz na mapie Gdyni na parterze. Asortyment jest uniwersalny, zaś prezenty, które kosztują przeważnie ponad 100 zł, głównie klasyczne i niepodyktowane jakąś szczególną okazją. Znajdziemy tu m.in.: skórzane portfele, eleganckie zapalniczki, zegarki na rękę. Zaś w głównej gablocie, na środku sklepu, znajdują się markowe długopisy i pióra, które są dobrym pomysłem na prezent dla współpracowników czy klientów biznesowych.

Czytaj także: Kto komu daje prezenty? Rodzinne zwyczaje.Szalony.pl - Prezenty z pomysłem ulokowany jest przy skrzyżowaniu skweru Kościuszki i ul. Świętojańskiej zobacz na mapie Gdyni. W sklepie można znaleźć prezenty na każdą okazję: wieczór panieński, kawalerski, ślub, urodziny, a także na święta. Dużą część asortymentu zajmują kubki bądź kufle z tematycznymi sentencjami, które mają wzruszyć lub rozbawić. Uwagę przyciągają także sporych rozmiarów balony z helem. Teraz na hasło Trójmiasto.pl otrzymacie tam 10 proc. rabatu.


Wyjątkowy Prezent

Ostatnim punktem na liście nie będzie sklep z prezentami, ale nietypowe stoisko. Punkt znajduje się również w Centrum Riviera. Tutaj, zamiast typowych prezentów, możemy wybrać dla bliskiej osoby kartę podarunkową, dzięki której będzie mogła długo wspominać prezent. Wybrać można praktycznie wszystko: kolację dla dwojga, bilety do teatru, dzień w SPA, wyjazdy do malowniczych miast Polski, skok na bungee, a nawet możliwość zaprojektowania własnych butów. Według firmowego hasła: Zmieniamy kulturę wręczania prezentów - stawiamy na prezenty w formie przeżyć, bo tylko one spełniają marzenia Twoich bliskich.
Kiedy zamierzasz kupić prezenty świąteczne dla swoich bliskich?
66%

już mam

8%

jeszcze jest trochę czasu, zdążę

15%

pewnie jak zawsze będę wszystko kupować na "ostatnią chwilę"

11%

nie robimy sobie prezentów, bo w świętach nie to jest najważniejsze

zakończona

łącznie głosów: 354