Tu kupisz prezenty na ostatnią chwilę

21 grudnia 2016 (artykuł sprzed 3 lat)
Malwina Talaśka
Najnowszy artukuł na ten temat

Jak pozbyć się choinki po świętach?

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, trwa także gorączka zakupów. Dla niektórych będzie to przyjemny punkt na liście świątecznych przygotowań. Gorzej z tymi, dla których szukanie prezentów to katorga. Ale nawet dla nich znajdzie się prostsze rozwiązanie, czyli sklepy z prezentami.Sklepy z prezentami wyposażone są w upominki na każdą okazję. Można tu znaleźć podarunki na wieczór kawalerski bądź panieński, urodziny, imieniny, 18 urodziny i wiele więcej. Co znajdziemy w takich sklepach w Gdyni?

Galeria Upominków znajduje się w Centrum Riviera zobacz na mapie Gdyni na parterze. Asortyment jest uniwersalny, zaś prezenty, które kosztują przeważnie ponad 100 zł, głównie klasyczne i niepodyktowane jakąś szczególną okazją. Znajdziemy tu m.in.: skórzane portfele, eleganckie zapalniczki, zegarki na rękę. Zaś w głównej gablocie, na środku sklepu, znajdują się markowe długopisy i pióra, które są dobrym pomysłem na prezent dla współpracowników czy klientów biznesowych.

Czytaj także: Kto komu daje prezenty? Rodzinne zwyczaje.Szalony.pl - Prezenty z pomysłem ulokowany jest przy skrzyżowaniu skweru Kościuszki i ul. Świętojańskiej zobacz na mapie Gdyni. W sklepie można znaleźć prezenty na każdą okazję: wieczór panieński, kawalerski, ślub, urodziny, a także na święta. Dużą część asortymentu zajmują kubki bądź kufle z tematycznymi sentencjami, które mają wzruszyć lub rozbawić. Uwagę przyciągają także sporych rozmiarów balony z helem. Teraz na hasło Trójmiasto.pl otrzymacie tam 10 proc. rabatu.


Wyjątkowy Prezent

Ostatnim punktem na liście nie będzie sklep z prezentami, ale nietypowe stoisko. Punkt znajduje się również w Centrum Riviera. Tutaj, zamiast typowych prezentów, możemy wybrać dla bliskiej osoby kartę podarunkową, dzięki której będzie mogła długo wspominać prezent. Wybrać można praktycznie wszystko: kolację dla dwojga, bilety do teatru, dzień w SPA, wyjazdy do malowniczych miast Polski, skok na bungee, a nawet możliwość zaprojektowania własnych butów. Według firmowego hasła: Zmieniamy kulturę wręczania prezentów - stawiamy na prezenty w formie przeżyć, bo tylko one spełniają marzenia Twoich bliskich.
Kiedy zamierzasz kupić prezenty świąteczne dla swoich bliskich?
66%

już mam

8%

jeszcze jest trochę czasu, zdążę

15%

pewnie jak zawsze będę wszystko kupować na "ostatnią chwilę"

11%

nie robimy sobie prezentów, bo w świętach nie to jest najważniejsze

zakończona

łącznie głosów: 354