W hotelu przy dzieciach pobił swoją partnerkę

23 listopada 2021, 14:00
piw
58-latek z Belgii (na zdjęciu) w Sopocie bawił od kilku dni. W hotelowym pokoju spotkał się ze swoją partnerką pochodzącą z Grudziądza. Więcej zdjęć (1)

58-latek z Belgii (na zdjęciu) w Sopocie bawił od kilku dni. W hotelowym pokoju spotkał się ze swoją partnerką pochodzącą z Grudziądza.

fot. policja

58-latek z Belgii (na zdjęciu) w Sopocie bawił od kilku dni. W hotelowym pokoju spotkał się ze swoją partnerką pochodzącą z Grudziądza.

fot. policja

58-letni obywatel Belgii w pokoju hotelowym w Sopocie pobił swoją 35-letnią partnerkę. Wszystko działo się w obecności jej 5-letniej córki oraz 12-letniej siostry. Mężczyzna był prawdopodobnie pod wpływem narkotyków - policjanci znaleźli przy nim kokainę. Pobita kobieta trafiła do szpitala, a dwoje dzieci - pod opiekę rodziny.Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury w jednym z pokoi hotelowych w Sopocie.

- Przy recepcji hotelu funkcjonariusze zauważyli zakrwawioną kobietę. Miała ona widoczne obrażenia twarzy i poinformowała, że pobił ją 58-letni partner. Jeden z patroli policyjnych pozostał z ranną mieszkanką Grudziądza i zaopiekował się nią do czasu przyjazdu pogotowia, natomiast drugi patrol w pokoju hotelowym zatrzymał 58-letniego obywatela Belgii - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Prawdopodobnie znajdował się także pod wpływem narkotyków.

Podczas przeszukania jego pokoju policjanci znaleźli też pudełko z białym proszkiem. 58-latek od razu przyznał, że to kokaina, którą kupił po przylocie do Polski.

Inni goście hotelowi zaopiekowali się dwojgiem małych dzieciPolicjanci ustalili, że kobieta i mężczyzna nie przebywali sami w pokoju hotelowym. Była z nimi 5-letnia córka kobiety i jej 12-letnia siostra, którymi - już po pobiciu kobiety - zaopiekowali się inni goście hotelu.

- Z uwagi na silny zapach alkoholu od 35-latki mundurowi sprawdzili jej trzeźwość i potwierdzili, że ona również jest nietrzeźwa. Alkomat pokazał u niej blisko 2,5 promila alkoholu. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala, natomiast dwoje dzieci policjanci przekazali pod opiekę rodziny, która przyjechała na miejsce - dodaje Rekowska.
Zatrzymany 58-letni obywatel Belgii noc spędził w policyjnym areszcie. W poniedziałek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz posiadania kokainy. O całym zdarzeniu policjanci powiadomią też sąd rodzinny, któremu przekażą materiały dotyczące obecności dzieci na miejscu zdarzenia.
Dowiadujesz się, że twój partner lub partnerka zażywa narkotyki, co robisz?
36%

od razu grożę zerwaniem znajomości w przypadku kolejnego podobnego incydentu

27%

próbuję porozmawiać, dowiedzieć się, na ile to poważne, ewentualnie sugeruję terapię

6%

póki to nie wpływa na naszą relację, to zupełnie mi to nie przeszkadza

10%

proszę o poczęstowanie nimi, chcę zobaczyć, jak to jest

21%

nic, czasem razem zażywamy narkotyki, oboje to lubimy

zakończona

łącznie głosów: 1243

piw

Opinie wybrane


wszystkie opinie (215)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.