Wieczorem wejdziesz za darmo na molo w Sopocie

7 września 2019, 20:00
BoR
Najnowszy artukuł na ten temat

Od piątku obowiązują bilety wstępu na molo w Sopocie

Wieczorny spacer po sopockim molo

Wraz z zakończeniem sezonu letniego opłaty za wejście na sopockie molo są pobierane od rana do wieczora, a nie przez całą dobę. Z jednej z największych atrakcji Sopotu można korzystać za darmo od godz. 20. Całkowite zniesienie opłat nastąpi po 29 września, czyli wraz z upływem ostatniego weekendu września.Tegoroczny sezon letni zakończył się. Uczniowie powrócili do szkół, większość urlopowiczów wróciła do pracy, a temperatura nieznacznie, ale nieubłaganie spada. Mimo to wielu mieszkańców Trójmiasta za wszelką cenę stara się korzystać z uroków letniej aury i spędza wolne wieczory na świeżym powietrzu.

Miłośnikom tego rodzaju aktywności przypominamy, że warto skierować swoje kroki w kierunku mola w Sopocie. Wraz z końcem wakacji zakończyło się pobieranie opłat przez całą dobę.

- W dniach 1-29 września godziny biletowania przypadają między godz. 8 a godz. 20. Natomiast po niedzieli 29 września, czyli ostatnim weekendzie września, wstęp na molo będzie całkowicie bezpłatny. Taka sytuacja utrzyma się do ostatniego weekendu kwietnia, gdy wejście na pomost na powrót będzie biletowane - informuje przedstawicielka spółki Kąpielisko Morskie Sopot, która zarządza najdłuższym drewnianym pomostem w Europie.
Bilety uprawniające do wstępu w ciągu dnia można zakupić w kasach molo, a także na stronie www.smart-tour.pl i za pomocą aplikacji SmartTour na Androida. Ceny biletów przedstawiają się następująco:


  • normalny 8 zł
  • ulgowy: 4 zł
  • rodzinny 2 dorosłych + 1 dziecko: 18 zł
  • rodzinny 2 dorosłych + 2 dzieci: 19 zł
  • rodzinny 2 dorosłych + 3 dzieci: 20 zł
  • karnet normalny x15: 85 zł
  • karnet ulgowy x15: 40 zł
Czy odwiedzasz molo po zakończeniu sezonu letniego?
44%

tak, nawet częściej niż latem

38%

tak, od czasu do czasu

18%

nie, nie chodzę na molo poza sezonem

zakończona

łącznie głosów: 1988

BoR