stat

Zaatakował nożem współlokatora swojej byłej partnerki

18 lutego 2020, 7:00
Szymon Zięba
aktualizacja:10:24 (19 lutego 2020)

Wszedł do mieszkania swojej byłej partnerki, podczas sprzeczki z jej współlokatorem wyciągnął nóż i zadał nim kilka ciosów, a następnie uciekł. Policjanci szukają 33-letniego mężczyzny z Gdańska. Ofiara napastnika na szczęście przeżyła.Aktualizacja, 19.02.2020 r., godz. 10:24:

Jak poinformowała policja, 33-latek sam zgłosił się na policję. Został zatrzymany. Policjanci precyzują, że do zdarzenia doszło nie na Oruni, a na granicy Chełmu i Ujeściska.


Wydarzenia rozegrały się w niedzielę, 16 lutego 2020 r., późnym wieczorem, o czym poinformował nas czytelnik w Raporcie z Trójmiasta.

Funkcjonariusze potwierdzają, że po godz. 21 policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań na Oruni 33-letni gdańszczanin zaatakował nożem drugiego mężczyznę. Napastnik tuż po ataku uciekł.

Jak dowiedzieliśmy się od mundurowych, poszkodowany mężczyzna został ranny w okolice klatki piersiowej. Przewieziono go do szpitala.

Napastnika szukał pies tropiący- Policjanci natychmiast przeszukali pobliski teren. Na miejscu pracował również przewodnik z psem tropiącym. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków zdarzenia - mówi nadkom. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Jak do tej pory agresora nie udało się znaleźć. Policjanci zapewniają, że ustalane są dokładne okoliczności tej sprawy.

- Trwają intensywne czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy tego zdarzenia - podsumowuje nadkom. Magdalena Ciska.
U twoich sąsiadów słychać awanturę. Co robisz?
47%

nic, to nie moja sprawa

21%

przy okazji zwracam im uwagę, że jest głośno

32%

dzwonię na policję

zakończona

łącznie głosów: 1156