15-letnia Natalia z Gdańska odnaleziona

5 maja 2021, 11:20
neo
aktualizacja:18:03 (5 maja 2021)
Nastolatka została odnaleziona. Jest cała i zdrowa. Więcej zdjęć (1)

Nastolatka została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

mat. prasowe

Nastolatka została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

mat. prasowe

15-letnia Natalia, której poszukiwania trwały w środę nie tylko w Trójmieście, została odnaleziona w Olsztynie. Dziewczyna jest cała i zdrowa. O szczęśliwym finale poszukiwań poinformowali policjanci.Aktualizacja, godz. 18:03

- Dziś popołudniu policjanci zakończyli poszukiwania 15-latki, z uwagi na jej odnalezienie. 15-letnia gdańszczanka jest cała i zdrowa, nic jej nie zagraża - informuje nadkom. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Nastolatka odnalazła się w Olsztynie.


Informację o poszukiwaniach Natalii przekazali nam czytelnicy Raportu z Trójmiasta jeszcze we wtorek.

Zaginęła 15-latka

Jak poinformowali policjanci, dziś popołudniu zakończono poszukiwania 15-latki, z uwagi na jej odnalezienie. Dziewczyna odnalazła się w Olsztynie. - 15-letnia gdańszczanka jest cała i zdrowa, nic jej nie zagraża - powiedziała nadkom. Magdalena Ciska z KMP w Gdańsku.


W środę o zaginięciu nastolatki poinformowała policja.

Z relacji rodziny zaginionej wynika, że 15-latka ostatni raz widziana była 4 maja. Tego dnia ok. godz. 20 wyszła z mieszkania i dotąd nie powróciła. Nie skontaktowała się z rodziną. Dwie godziny później miała być widziana na peronie Dworca Głównego w Gdańsku.

Nastolatka ma 158 cm wzrostu, jest szczupła, ma ciemne włosy do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była na czarno. Może mieć bluzę klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk i kolorowe buty marki Vans.

- W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia nastolatki lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Osowej przy ul. Balcerskiego 35 tel. 47 741 11 22 lub pod numerem alarmowym 112 - informuje nadkom. Magdalena Ciska z gdańskiej policji.
Rodzina zaginionej prosi też o jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, których można udzielać pod numerami telefonów 884 983 813 i 535 102 147.

neo

Opinie wybrane


wszystkie opinie (327)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.