Zaplanuj wymarzoną kuchnię z IKEA

2 lipca 2020 (artykuł sprzed 1 roku)

Od kilku miesięcy klienci sklepu IKEA w GdańskuMapka mogą projektować meble kuchenne w zupełnie nowym dziale. Przebudowa ponad 300 metrów kwadratowych sklepu zajęła kilka tygodni i zakończyła się całkiem nowym wizerunkiem. W specjalnie wydzielonym obszarze zaplanowano komfortowe stanowiska z komputerami do planowania i konsultowania projektów kuchennych. Są również wydzielone odrębne pokoje, w których odbywają się płatne usługi planowania.IKEA zadbała również o zmianę ekspozycji. Obszerna wyspa mieści próbki wszystkich frontów, a specjalne zaprojektowana ścianka pozwala zobaczyć całą kolekcję uchwytów i gałek.

- Najbardziej zależało nam na zwiększeniu komfortu w strefie planowania - zarówno klientów, jak i pracowników. Pojawiło się więcej stanowisk do planowania, wzbogaciliśmy również ekspozycję o miejsce zwane Kuchnią Perfekcyjnie Zorganizowaną. Jest to wyjątkowa przestrzeń, w której można zobaczyć wszystkie kombinacje systemu kuchennego METOD, możliwości ustawienia szuflad, półek, a przede wszystkim sposoby na idealne przechowywanie. Prosty i przejrzysty wizerunek kuchni dopełniają podstawowe informacje o ergonomii wyrażone za pomocą grafiki - wyjaśnia Aleksandra Solińska, Local Marketing Specialist firmy IKEA.
IKEA jest inspiracją dla klientów dzięki ekspozycji imitującej rzeczywiste mieszkania. W dziale kuchennym można zobaczyć nie tylko szafki, blaty i gadżety kuchenne, ale przede wszystkim prawdziwe kuchnie, odwzorowujące trójmiejski rynek mieszkaniowy. W ostatnich tygodniach dział kuchenny wzbogacił się również o nowe wnętrza.Na ekspozycji można znaleźć prezentację tzw. wymarzonej kuchni z dużą wyspą i ścianą witryn pełnych ozdobnej ceramiki. Niedaleko wejścia na dział widać również kuchnię z frontami Kungsbacka. Są to drzwi kuchenne wykonane z drewna z recyklingu i pokryte folią z tworzywa sztucznego z butelek PET z odzysku. IKEA jest znana z tego, że bardzo dba o zmniejszenie ilości odpadów i nadawanie nowego życia przedmiotom zgodnie z głównymi założeniami zrównoważonego rozwoju.

Nowe wnętrza są nie tylko inspiracją, ale odzwierciedlają również najpopularniejsze układy kuchni w blokach. Co więcej IKEA podeszła bardzo kreatywnie do przeszkód, jakie pojawiają się w pomieszczeniach w wielkiej płycie. Kuchnie to rury, kominy, kaloryfery - jak radzić sobie z takimi przeszkodami? Na te wszystkie kwestie można znaleźć odpowiedź we wnętrzach w IKEA w Gdańsku.

Właśnie trwa akcja promocyjna na meble kuchenne. Klienci z kartą IKEA Family mogą otrzymać 100 zł rabatu na kolejne zakupy za każdy 1000 zł wydany na kuchnie i AGD albo 20 rat 0 proc. Promocja rozpoczęła się w czerwcu i potrwa do 14 lipca.

Jeżeli mieszkasz w pobliżu sklepu lub punktu planowania IKEA i szukasz profesjonalnej porady konsultanta, by kupić kuchnię, możesz skorzystać z pakietu usług planowanie kuchni z wymiarowaniem od 199 zł. Umów się na konsultacje: usługa planowania kuchni IKEA z wymiarowaniem.* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł