Znaleziono ciało 26-letniego mężczyzny na plaży w Gdyni

31 maja 2020, 9:30
Szymon Zięba
aktualizacja:10:47 (31 maja 2020)

Na plaży w centrum GdyniMapka, nieopodal brzegu, odnaleziono w niedzielę, 31.05.2020, ciało 26-letniego mężczyzny. Policjanci wstępnie wykluczyli, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Na miejscu pracują funkcjonariusze i śledczy.Aktualizacja, godz. 10:47Trwa ustalanie przyczyny śmierci młodego mężczyzny. Więcej światła na okoliczności tragicznego zdarzenia rzuca zgłoszenie, jakie otrzymali mundurowi. Osoba zawiadamiająca poinformowała bowiem o tym, że zauważyła dryfujące przy brzegu ciało.

Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, znaleźli zwłoki 26-latka leżące na plaży, przy samym brzegu. W pobliżu odnaleziono także rzeczy mężczyzny.O tragicznym zdarzeniu poinformował nas czytelnik w Raporcie z Trójmiasta. Z jego relacji wynikało, że w niedzielę rano, na plaży miejskiej w centrum Gdyni znaleziono ciało młodego mężczyzny. Funkcjonariusze potwierdzili przekazany nam sygnał.

- Dzisiaj, około godziny ósmej, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdyni otrzymał zgłoszenie o tym, że zwłoki mężczyzny znajdują się w okolicy plaży w Gdyni - mówi mł. asp. Jolanta Grunert z gdyńskiej policji.

Rzeczy zmarłego 26-latka pozostawione były na brzeguDodaje, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich. W tej chwili funkcjonariusze prowadzą działania pod nadzorem prokuratury, ustalani są m.in. świadkowie zdarzenia.

Jak udało nam się dowiedzieć mundurowi ustalili już tożsamość zmarłej osoby - jego rzeczy były pozostawione na brzegu.