Został okradziony, gdy poszedł się kąpać. Policja szuka złodzieja

11 sierpnia 2020, 13:45
szym
Najnowszy artukuł na ten temat

Posprzątali plaże w Gdyni

Zostawił na plaży w Sopocie odzież, portfel z pieniędzmi i telefon, a następnie poszedł się kąpać. Z okazji skorzystał złodziej, który zabrał pozostawione przedmioty. Teraz policjanci szukają mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Mundurowi zdecydowali się na opublikowanie jego wizerunku.Do kradzieży doszło pod koniec lipca na plaży w Sopocie. Z ustaleń policjantów wynika, że pokrzywdzony położył na plaży swoją odzież, portfel z pieniędzmi oraz telefon i wszedł do wody.

- Gdy się kąpał, sprawca ukradł jego rzeczy. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił łącznie na ok. 2 tys. zł - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. - W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli wizerunek mężczyzny mającego związek z tą sprawą.

Policja prosi o pomoc i publikuje wizerunekMundurowi przyznają, że dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

Plaże w Trójmieście- Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 742 62 30 (prowadząca postępowanie), 47 742 62 22 (oficer dyżurny) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji. Informacje można przekazać również mailowo pisząc na adres komenda.sopot@gd.policja.gov.pl - wylicza sopocka policjantka.
Zostawiasz na plaży swoje rzeczy bez opieki?
51%

nie - rzadko wybieram się na plażę w pojedynkę, więc zawsze ktoś na nie zwraca uwagę

25%

nie, a gdy na plaży jestem sam(a), proszę osobę plażującą obok, by przypilnowała rzeczy, gdy wejdę do wody

10%

tak, ufam, że nikt nie weźmie nie swoich rzeczy

14%

tak, bo nigdy nie biorę ze sobą wartościowych przedmiotów

zakończona

łącznie głosów: 2773

szym