Znaleziono ciało zaginionego 49-latka

22 września 2020, 12:35
Arnold Szymczewski, bra
aktualizacja:18:03 (22 września 2020)

We wtorek przed południem gdyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zwłokach mężczyzny w rejonie mola w OrłowieMapka. Po kilku godzinach udało się ustalić, że to ciało zaginionego w piątek, 18 września, mężczyzny.AKTUALIZACJA, godz. 18:03


Policja zidentyfikowała ciało, które zostało dzisiaj znalezione przy molo w Orłowie. Okazało się, że jest to poszukiwany od czterech dni 49-latek. Sprawa została przekazana do prokuratury.


O zwłokach przy molo w Orłowie, jako pierwsi poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. We wskazanym miejscu pojawił się patrol policji, który potwierdził, iż znaleziono martwego mężczyznę.

- Przed południem otrzymaliśmy informację o zwłokach w rejonie mola w Orłowie. Na miejsce od razu został skierowany patrol policji, który potwierdził zgłoszenie. Na tę chwilę mogę powiedzieć jedynie, że jest to mężczyzna - mówi Jolanta Grunert z gdyńskiej Policji.
W momencie uzyskania bardziej szczegółowych informacji od gdyńskiej policji udostępnimy je w formie aktualizacji w tym artykule.