Być szczęśliwą mamą, być szczęśliwą kobietą

25 kwietnia 2014 (artykuł sprzed 7 lat)
Mała Klinika przy ul. Malczewskiego w Gdańsku oferuje kompleksową opiekę powrotu do formy kobietom po ciąży. Więcej zdjęć (3)

Mała Klinika przy ul. Malczewskiego w Gdańsku oferuje kompleksową opiekę powrotu do formy kobietom po ciąży.

mat. prasowe

Mała Klinika przy ul. Malczewskiego w Gdańsku oferuje kompleksową opiekę powrotu do formy kobietom po ciąży.

mat. prasowe

Narodziny dziecka to rewolucja w życiu kobiety. Zmianie ulega nie tylko jego tryb, ale też ciało. Często młode mamy czują się pozostawione same sobie ze swoimi problemami związanymi ze zmianą figury, rozstępami, żylakami czy depresją poporodową W naszej klinice oferujemy fachową pomoc w dojściu do formy sprzed ciąży.Ciąża, poród potem zaspokajanie potrzeb maluszka i szalejące hormony. Wiele młodych mam, które już okrzepły w nowej sytuacji przypomina sobie o swoim istnieniu. Wówczas zwykle okazuje się, że jest kilka kwestii, z którymi sobie nie radzi. Często w takiej sytuacji czuje się pozostawiona sama sobie ze swoimi problemami i ma poczucie, że nic nie można z nimi zrobić. Na szczęście tak wcale nie musi być.

Aby wrócić do formy po porodzie, cieszyć się zgrabną sylwetką i dobrym samopoczuciem potrzeba dobrze zaplanowanej strategii i kompleksowych działań. Na mapie Trójmiasta pojawiło się miejsce, gdzie kobieta otrzyma niezbędną, specjalistyczną pomoc. W Małej Klinice mieszczącej się w Gdańsku przy ul. Malczewskiego zobacz na mapie Gdańska przygotowano specjalny program kompleksowej opieki nad kobietą po porodzie. Szerokie grono specjalistów z zakresu medycyny i kosmetologii jest tu po to, aby pomóc kobiecie znów cieszyć się pełnym zdrowiem, pięknym wyglądem oraz dobrym samopoczuciem.

Skutecznie przeciwdziałamy depresji poporodowej, problemom ze skórą, rozstępom na brzuchu, udach czy piersiach, nadmiarowi tkanki tłuszczowej, pękającym naczynkom, hemoroidom i problemom z odżywianiem. To początek długiej listy dolegliwości, o których w końcu kobieta będzie mogła zapomnieć.

Tutaj specjaliści zajmą się ciałem, dobiorą odpowiednie zabiegi na twarz i zmęczone 9-cio miesięcznym obciążeniem stopy. Wszystkie zabiegi dedykowane są kobietom po ciąży, a ich celem jest szybka i długotrwała poprawa wyglądu.

Specjalista rehabilitacji dobierze właściwe zabiegi i ćwiczenia, zapewniające powrót do dobrej formy. Młode matki mogą tutaj również skorzystać z porad chirurga proktologa oraz chirurga naczyniowego, szybko i bezboleśnie wyleczyć dające się we znaki hemoroidy i żylaki. Podczas konsultacji specjalisty chorób wewnętrznych i metabolicznych, który jest również dietetykiem, omówione zostanie właściwe odżywianie, co szczególnie ważne jest przy karmieniu piersią oraz w okresie regeneracji organizmu. W miarę potrzeb włączony zostanie program dietetyczny mający na celu redukcję masy ciała. Kompleksowa terapia może objąć również konsultacje z psychologiem, który zmotywuje do działania w nowych sytuacjach.

W Małej Klinice znajduje się też urządzenie VelaShape, pozwalające na wykonanie bezbolesnych, nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę, wygładzających i ujędrniających skórę. Zabiegi te szczególnie polecane są właśnie kobietom po ciąży. Efektem i celem kompleksowych działań jest dobre samopoczucie kobiety i jej świetny wygląd.

Znajdź czas dla siebie. Bądź szczęśliwą mamą, bądź szczęśliwą kobietą.

Więcej na malaklinika.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł