Gorące nożyczki - czy warto?

30 lipca 2021

Za oknem lato w pełni. Piękna plaża, gorące słońce, lekki wiaterek, szum fal... Idylla. Ale czy na pewno o wszystkim pamiętałaś? Ręcznik, woda, kapelusz, krem z filtrem... No tak, ale co z Twoimi włosami?Nic się nie martw. W naszym salonie oprócz zabiegów pielęgnacyjno-regenerujących podetniemy Twoje włosy rewolucyjnym cięciem na gorąco. ThermoCut TCC CareCut - to innowacyjne cięcie gorącymi nożyczkami w Mulieres.

Jak wiemy, a jeśli ktoś nie wie, to podpowiemy: słońce, wiatr, promieniowanie UV, chlor, zabiegi chemiczne, wysoka lub niska temperatura mogą mocno zniszczyć nasze włosy. Włosy to po prostu białko i - podobnie jak np. beton - mają swoje ograniczenia wytrzymałościowe. Obcinając włosy metodą pod wpływem wysokiej temperatury - od 100 do 140 stopni Celsjusza - uszczelniamy ich końcówki oraz zatrzymujemy we włosie idealne nawilżenie i substancje odżywcze. Wszystko, co potrzebne Twoim włosom, aby były w dobrej kondycji, pozostaje we wnętrzu.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami - idealne dla długich włosówŚcinanie włosów daje efekty nawet dugi czas po wizycie w salonie fryzjerskim. Więcej zdjęć (7)

Ścinanie włosów daje efekty nawet dugi czas po wizycie w salonie fryzjerskim.

mat. prasowe

Ścinanie włosów daje efekty nawet dugi czas po wizycie w salonie fryzjerskim.

mat. prasowe

Ktoś powie: "Cięcie jak cięcie. Nie widzę żadnej różnicy". Może rzeczywiście na samym początku nie zauważamy różnicy, ale już po kilkunastu dniach od zabiegu widzimy, jak nie zmieniają się nasze włosy od czasu strzyżenia. Cały czas są grubsze, dobrze nawilżone, końcówki nie łamią się i nie kruszą, a w dodatku są silne, pełne blasku i witalności.

Takie strzyżenie polecane jest najbardziej dla długich włosów. Zobowiązują one bowiem do poświęcenia im więcej czasu i uwagi dla pielęgnacji oraz zabezpieczenia ich także przed mechanicznymi uszkodzeniami struktury i końców włosa.

Zawsze tłumaczymy swoim Klientkom, jak ważna jest pielęgnacja. A one wiedzą, co wybrać, aby ich włosy były idealnie zdrowe.

Ale każda z was, która chce mieć piękne i zadbane włosy, może bez problemu skorzystać z takiego zabiegu ścinania włosów.

Zalety metody ThermoCutPrzy regularnym strzyżeniu metodą ThermoCut włosy stają się bardziej sprężyste, mocniejsze i błyszczące. Szczególnie polecamy takie strzyżenie osobom zapuszczającym włosy. Mniej kruszenia się końcówek to szybszy wzrost włosa.

Zatem jeśli Twoje włosy są: kruche, łamliwe, rozjaśnione, kręcone, proste, długie, średnie, farbowane, naturalne, cienkie, delikatne, grube, gęste, falowane, puszące się i każde inne, to wybierz ThermoCut TCC CareCut w Mulieres. Umów wizytę.

Piękne i zdrowe włosy na długi czas. Chroń je latem i zimą. ThermoCut TCC CareCut to jedyne rozwiązanie na dłużej.

Nikt inny nie zrobi tego za Ciebie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii