stat

NATI naturalny sklep to twój naturalny wybór

23 lipca 2018 (artykuł sprzed 1 roku)

Proekologiczny styl życia to już nie tylko moda czy chwilowy trend, ale dla wielu osób codzienność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na wysoką jakość produktów, ale i przystępną cenę, NATI - naturalny sklep oferuje produkty ekologiczne naturalnych, cenionych marek z Polski i innych zakątków świata.Z roku na rok przybywa miłośników kosmetyków naturalnych. Postawa proekologiczna rzutuje zresztą na cały styl życia. Aby ułatwić konsumentom dostęp do produktów naturalnych najwyższej jakości, a przy tym dostępnych dla każdego, niezależnie od statusu materialnego, stworzono w Gdyni sklep NATI.

- NATI - sklep naturalny to biznes, w którego stworzenie zaangażowała się cała nasza rodzina. Sami prowadzimy zdrowy tryb życia, używamy wyłącznie produktów naturalnych, więc postanowiliśmy się tym naszym doświadczeniem podzielić z innymi - opowiada Aleksandra, autorka marki NATI. - Zauważyliśmy, że choć zainteresowanie ekologicznym stylem życia jest coraz większe, to brakuje na rynku miejsc, w których można by się zaopatrzyć w produkty naturalne wysokiej jakości i zarazem w przystępnych cenach. Postanowiliśmy zatem tę lukę wypełnić.
NATI to również proekologiczna edukacja.

- Wraz z naszymi dostawcami prowadzimy na drogeryjno-kosmetycznym rynku skonsolidowane działania popularyzujące wiedzę na temat kosmetyków naturalnych, aby była jak najbardziej powszechna. Staramy się również ten rynek kształtować i wyznaczać trendy - dodaje Aleksandra.
W ofercie sklepu NATI znajdziemy produkty marek cenionych na rynku produktów naturalnych: Alepia (producent certyfikowanych naturalnych kosmetyków, w tym roślinnych mydeł aleppo), OnlyBio (naturalne, certyfikowane kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, dzieci i dorosłych), czy OnlyEco (naturalne, certyfikowane środki czystości do pielęgnacji domu i tkanin).

Na półkach sklepu NATI znajdziemy też bezpieczne i łagodne dla skóry kosmetyki Yope, mineralne kosmetyki do makijażu Ecolore, produkowane przy wykorzystaniu ziołowych wyciągów produkty Fitomed, organiczne kosmetyki i naturalne surowce kosmetyczne Nature Queen, stworzone na bazie wyciągów i ekstraktów roślinnych Make Me Bio, nową, bawełnianą serię Scandia Cosmetics, szeroki wybór produktów Sylveco, w tym nową serię ALOESOVE, a także ekologiczne tabletki do zmywarek Ekos, które nie zawierają fosforanów.

NATI - sklep naturalny mieści się w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 71 zobacz na mapie Gdańska. Informacje na temat bieżącej oferty oraz aktualnych promocji publikowane są na facebookowej stronie sklepu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł