Nowy sklep sieci VIVE Profit w Gdańsku

23 października 2017 (artykuł sprzed 3 lat)

Już 28 października w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 211 zobacz na mapie Gdańska, w sąsiedztwie Galerii City Meble, zostanie otwarty nowy, wielkopowierzchniowy sklep sieci VIVE Profit. To pierwszy lokal tej marki w Trójmieście i 31. placówka w Polsce.Wielkopowierzchniowe sklepy VIVE Profit każdego dnia oferują swoim klientom wybór z ponad 100 tys. sztuk markowej odzieży w asortymencie - każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Duże sklepy gwarantują szeroki wybór tekstyliów w bogatej kolorystyce i rozmiarach. Oprócz markowej odzieży w sklepach VIVE Profit można również znaleźć torebki, apaszki, rękawiczki i wiele innych dodatków.

Cały asortyment sklepu jest wymieniany raz w tygodniu

Wielkim atutem sklepów VIVE jest wymiana towaru w tygodniowym cyklu. Oznacza to, że co tydzień w sprzedaży znaleźć można zupełnie nową kolekcję. Pozwala to na częste dokonywanie niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju zakupów.

- Z bogatego asortymentu sklepów VIVE Profit korzystają m.in. blogerki modowe, które doceniają częste dostawy i różnorodność oferowanych kolekcji (od stylu vintage po wzory współczesne, a nawet markowe ubrania największych projektantów świata) - mówi Łukasz Kowalczyk, menadżer regionalny sieci VIVE Profit. - Dzięki swojej kreatywności z wyszukanych "perełek" tworzą niepowtarzalne stylizacje, którymi chętnie dzielą się na blogach.
Tekstylia najwyższej jakości

Właściciele marki dbają o to, by do sklepów dostarczana była odzież wysokiej jakości. VIVE Textile Recycling (firma należąca również do Grupy VIVE), dbająca o dostawy towaru do sklepów VIVE Profit, współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami w Europie Zachodniej. Jednocześnie dysponuje najnowocześniejszymi w Polsce, w pełni skomputeryzowanymi liniami do sortowania odzieży, które umożliwiają przerób ponad 330 ton surowca na dobę, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO 9001 i 14001. Każdego dnia ponad 900-osobowa załoga w systemie 3-zmianowym sortuje i pakuje gotowe produkty z 700 różnych grup asortymentowych. Tak przygotowane produkty trafiają m.in. do sieci sklepów detalicznych VIVE Profit na terenie kraju.

Towar wyeksponowany na wieszakach

O wyjątkowości sklepów VIVE Profit świadczy wysoka dbałość o komfort klienta. Estetyka, ład i porządek zachęcają do dokonania zakupów.

- Produkty są pogrupowane w kategorie, np. spodnie, koszule, sukienki, kurtki zimowe, kurtki skórzane, ubranka dla dzieci, jeans - informuje Kowalczyk. - Odzież wyeksponowana jest na wieszakach, półkach lub w koszach. W ten sposób osoby zainteresowane konkretnym zakupem mogą skupić się na doborze fasonów, kolorów i rozmiarów bez konieczności przeszukiwania innego rodzaju asortymentu.
Przystępne ceny, malejące z dnia na dzień

VIVE Profit dba przy tym o kieszenie swoich klientów, oferując najwyższą jakość w przystępnej cenie. Dodatkowo, wraz z biegiem tygodnia, obniża ceny tak, by ostatniego dnia cyklu, czyli przed dniem całkowitej wymiany asortymentu, oferować najniższą cenę w wyprzedaży. Jeśli więc cykl sprzedaży rozpoczyna się w piątek, ceny towaru obniżane są przez pięć kolejnych dni tygodnia, a cykl kończy się czwartkową wyprzedażą na torby. Polega ona na dokonywaniu zakupów w wyjątkowy sposób.

- Klienci wypełniają pożądanym towarem torby o różnych rozmiarach i płacą za wybrany gabaryt - zdradza Łukasz Kowalczyk.
Otwarcie nowego, pierwszego w Trójmieście sklepu wielkopowierzchniowego sieci VIVE Profit odbędzie się 28 października. Placówka będzie mieściła się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 211 zobacz na mapie Gdańska.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł