Primavera w Jastrzębiej Górze pomaga dbać o zdrowie

9 października 2018 (artykuł sprzed 1 roku)

Zdrowie jest najważniejsze i dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Primavera w Jastrzębiej Górze proponuje swoim gościom pakiety zdrowotne, których program ustalony jest pod kątem walki z konkretnymi schorzeniami. Obecnie można skorzystać z 6- i 8-dniowych pakietów Opanuj Hashimoto, Menolife - życie zaczyna się po 50! oraz Detoks Dr Jentschury, polegającym na celowej detoksykacji organizmu zgodnie z metodą zasadowej pielęgnacji ciała. Najważniejszym filarem każdego programu zdrowotnego jest roślinna dieta bufetowa, w tym wypadku specjalnie przygotowana przez dietetyk medyczną Magdalenę Maciejewską-Cebulak, współautorkę książki "Nie daj się rakowi".Odpowiedni styl życia wpływa korzystnie na poprawę naszej wytrzymałości i kondycji, a osoby, które zdrowo się odżywiają i uprawiają sport, redukują szansę zachorowania na choroby cywilizacyjne. W walce o poprawę samopoczucia oraz w działaniach mających na celu poprawę stanu zdrowia od lat wspiera swoich gości Primavera w Jastrzębiej Górze, oferując zabiegi spa stanowiące wsparcie w walce z konkretnymi dolegliwościami czy schorzeniami.

- Wiele lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty wczasy odchudzające, które dziś cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem naszych gości z uwagi na to, że oprócz utraty wagi stanowią cenną lekcję zdrowego stylu życia - mówi Milena Brzezińska-Misiewicz, manager marketingu w Pimavera Jastrzębia Góra. - A że troska o zdrowie jest najważniejsza, postanowiliśmy poszerzyć ofertę o pakiety adresowane do osób zmagających się m. in. z chorobą Hashimoto, do pań po 50 roku życia oraz tych, które mają za sobą chorobę nowotworową. Nasze pobyty są tak wartościowe, gdyż są zgodne z filozofią Primalife, która holistycznie wspiera zdrowie.

Oswoić HashimotoZmęczenie, brak energii, senność, rozdrażnienie, świat jakby za mgłą - to nie cechy kanapowego lenia, tylko dolegliwości, z jakimi na co dzień zmagają się osoby chorujące na przewlekłe limfocytarne zapalenie tarczycy typu Hashimoto. Pamiętajmy jednak, że jest to choroba, której przykre skutki, w tym spowolniony metabolizm, można zminimalizować stosując (oprócz zleconej przez lekarza farmakoterapii) zasady zdrowego stylu życia. Tego, w jaki sposób opanować Hashimoto i co zrobić, aby znów poczuć radość i chęć życia będzie można dowiedzieć się podczas specjalnego turnusu w Primavera.

- Proponujemy naszym gościom holistyczną metodę powrotu do zdrowia - mówi Milena Brzezińska-Misiewicz. - Nasi specjaliści opracowali specjalny system pielęgnacyjny, który w połączeniu z odpowiednią dietą, aktywnością ruchową oraz psychologią zminimalizuje objawy Hashimoto i poprawi jakość życia.
W pakiecie znajdą się m.in.: bufetowa dieta roślinna, dietetyczne warsztaty edukacyjne, zajęcia z psychologiem, program aktywności wspomagających zdrowie oraz specjalny system pielęgnacyjny Sand Spa.

Życie zaczyna się po 50!Kobiety, w obawie przed menopauzą, często ignorują niepokojące objawy. Menopauza to tymczasem naturalna kolej rzeczy i kolejny etap w życiu. To stan, przez który każda z nas prędzej czy później będzie przechodzić. Zamiast zatem ignorować to, co nieuniknione, warto przejąć kontrolę nad objawami.

MENOlife to program, dzięki któremu panie goszczące w Primavera Jastrzębia Góra będą mogły zminimalizować dolegliwości związane z menopauzą, jak problemy ze snem, uderzenia gorąca, bóle głowy i mięśni czy uczucie rozdrażnienia, poprawiając tym samym jakość swojego życia.

Oprócz przygotowanego przez ekspertów innowacyjnego programu dietetycznego, warsztatowego i pielęgnacyjnego uczestniczki mogą liczyć na: noclegi w komfortowych pokojach, nielimitowany dostęp do Parku Wodnego oraz Świata Saun, bufetową dietę roślinną, system pielęgnacji w Sand Spa, aktywności ruchowe wspomagające zdrowie, a także sporą dawkę wiedzy, w jakie wyposażą je psycholog, dietetyk czy kosmetolog.

Oczyść organizm i odzyskaj równowagęPrzyśpieszone tempo życia i nawał codziennych zajęć powodują stany zapalne, bóle mięśni czy długotrwałą bezsenność. Program PRIMADetox dr Jentschury, który przygotował dla swoich gości Primavera w Jastrzębiej Górze, pomoże przywróć równowagę, wzmocni odporność i oczyści organizm z toksyn, które zaburzają równowagę kwasowo - zasadową w naszym ciele.

- Zdrowie jest najważniejsze, dlatego nasi specjaliści przygotowali program oczyszczający organizm, zgodnie z metodą zasadowej pielęgnacji Dr Petera Jentschury - wyjaśnia Milena Brzezińska-Misiewicz, manager marketingu w Primavera Jastrzębia Góra.
W ramach pakietu uczestniczki mogą liczyć na: noclegi w komfortowych pokojach, nielimitowany dostęp do Parku Wodnego oraz Świata Saun, bufetową dietę roślinną, system pielęgnacyjny Sand Spa, aktywności fizyczne wspomagające zdrowie, a także porady kosmetologa na temat tego, w jaki sposób zachować młodość twarzy.

Ceny pakietów 6-dniowych zaczynają się od 1815 zł. W ofercie Primavera Jastrzębia Góra znajdują się też pakiety 8-dniowe.

Idąc tropem zdrowia, eksperci z Primavera Jastrzębia Góra nieustannie opracowują nowe pakiety, które wdrażane będą stopniowo. Obecnie na swoją premierę czekają pakiety Antystress & Relax oraz Cukier STOP.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł