Ranking: najlepsze salony kosmetyczne w Trójmieście

1 grudnia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Marta Kreczmer

Ranking najlepszych to comiesięczny cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane trójmiejskie firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Miesiąc temu opublikowaliśmy ranking najlepszych trójmiejskich agencji nieruchomości. Poniżej prezentujemy listopadowe zestawienie najlepszych salonów kosmetycznych w Trójmieście, zaś 2 stycznia o godz. 11 ogłosimy ranking dietetyków.Grudzień to czas przygotowań do świąt oraz sylwestra. To również okres wyjątkowo nerwowy, obfitujący w stresujące sytuacje, a ponura pogoda kompletnie nam nie pomaga - to wszystko bez wątpienia odbija się na naszej skórze, włosach i paznokciach. Dlatego w tym miesiącu prezentujemy zestawienie najlepszych salonów kosmetycznych.

Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:
  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz dział moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Top 3: Najlepsze salony kosmetyczne w Trójmieście1

Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej

Gdańsk, Eurydyki 9/5
9.8/10
+ Oceń

2

Róża von Mach

Gdynia, Strzelców 50/1
9.8/10
+ Oceń

3

Gabinet Kosmetyczny Estetica

Gdańsk, Królowej Jadwigi 137
9.7/10
+ Oceń


Obecnie wiele salonów kosmetycznych stało się miejscami niezwykle wszechstronnymi, z bogatą, kompleksową ofertą. Często w jednym miejscu możemy skorzystać nie tylko z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ale też przedłużyć paznokcie, rzęsy, przyciemnić brwi henną czy zrelaksować się podczas masażu.

- W ofercie posiadamy szeroką gamę kwasów, m.in. kwas ferulowy, pirogronowy, salicylowy, laktobionowy czy mlekowy, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zaś osoby, które dopadła jesienna chandra, z chęcią zabierzemy do strefy relaksu, gdzie w trakcie całej gamy masaży i rytualnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało momentalnie zapomną o zabieganym świecie, który zostawili za drzwiami - opowiada Diana Czerwińska z salonu Yasumi w Gdyni.

Najlepsze salony kosmetyczne w Gdańsku:Alloa Studio Kosmetyki Naturalnej

Gdańsk, Eurydyki 9/5
9.8/10
+ Oceń

Gabinet Kosmetyczny Estetica

Gdańsk, Królowej Jadwigi 137
9.7/10
+ Oceń

Kashmir SPA Malwina Markowska

Gdańsk, Lawendowe Wzgórze 16
9.6/10
+ Oceń


Jakie zabiegi cieszą się największą popularnością wśród klientów salonów kosmetycznych?

- Obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania usługami skupiającymi się na oprawie oka. Klientki pokochały lifting rzęs, który daje efekt pięknie uniesionych i naturalnie zaakcentowanych rzęs. Na całym świecie widoczny jest też trend dbania o brwi. Przekłada się to również na zabiegi w naszym salonie, takie jak henna pudrowa, inaczej zwana architekturą brwi, oraz laminacja brwi, czyli zabieg pozwalający ujarzmić niesforne włoski, nadać im nowy kierunek i kształt - mówi Danuta Micińska z gabinetu kosmetycznego Bio Nova.

Najlepsze salony kosmetyczne w Gdyni:Róża von Mach

Gdynia, Strzelców 50/1
9.8/10
+ Oceń

Karmel

Gdynia, Wierzbowa 36
9.2/10
+ Oceń

Instytut Urody Marzena Olszewska

Gdynia, Świętojańska 55/10
9.2/10
+ Oceń


Łagodna jesień i zima to idealny czas na głębokie zabiegi złuszczające, peelingi i mezoterapie wykonywane w serii - dzięki niższej temperaturze i mniejszej ekspozycji na promieniowanie słoneczne nasza skóra szybciej się po nich regeneruje. Jeżeli w ciągu najbliższych miesięcy nie planujemy wyjazdów do egzotycznych krajów, to również świetny moment na rozpoczęcie depilacji laserowej - zabiegi wykonuje się co kilka tygodni, a efektem możemy cieszyć się już po około pół roku, czyli w sam raz na początek wakacji.

Najlepsze salony kosmetyczne w Sopocie:Body Shape Garden

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 6
9.1/10
+ Oceń

Salon Urody TopCosmet Premium Beauty House

Sopot, Tadeusza Kościuszki 5/2
9.0/10
+ Oceń

Balola

Sopot, Tadeusza Kościuszki 4/1/B
7.8/10
+ Oceń


Mamy nadzieję, że nasz ranking przybliży spektrum trójmiejskich lokali oraz ułatwi dokonanie właściwego wyboru podczas przygotowań do tego niezwykłego, świątecznego czasu oraz karnawału.

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny do miejsc i obiektów które odwiedzacie. Przypominamy, że już za miesiąc - 2 stycznia 2020 r. opublikujemy ranking kategorii: Dietetycy.
Co jest dla ciebie najważniejsze przy wyborze salonu kosmetycznego?
67%

jakość i dokładność w wykonywaniu zabiegów

7%

konkurencyjne ceny i promocje

12%

miły i uprzejmy personel, który potrafi dobrze doradzić

2%

wystrój, lokalizacja i prestiż salonu

12%

polecenia znajomych i opinie w sieci

zakończona

łącznie głosów: 490

Marta Kreczmer