Smaczny i zdrowy catering dietetyczny w Trójmieście

15 lipca 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

Catering dietetyczny to dobry wybór dla wszystkich, którzy nie mają czasu lub chęci gotować, ale chcą odżywiać się zdrowo i smacznie. Szukając dla siebie odpowiedniej opcji, warto zwrócić uwagę na to, żeby składniki naszych posiłków były świeże i ekologiczne, a menu było układane przez dietetyka. Właśnie taką ofertę posiada Zdrowojedz.pl, catering dietetyczny, który od niedawna dostępny jest na terenie Trójmiasta.Różnorodna i dobrze zbilansowana dieta to podstawa zdrowego trybu życia. Niestety, nie zawsze mamy czas i odpowiednią wiedzę, żeby dobrze skomponować swoje posiłki. Rozwiązaniem jest catering dietetyczny, dzięki któremu nie tylko oszczędzimy czas przeznaczany na gotowanie i zakupy, ale też zadbamy o zdrowie i dobre samopoczucie, a nawet zrzucimy zbędne kilogramy.

- Dużą wagę przywiązujemy do wykorzystywanych w naszej kuchni składników. Nie korzystamy z pośredników, tylko odbieramy produkty bezpośrednio od producentów. Dzięki temu możemy osobiście sprawdzić czy wytwarzane są w sposób ekologiczny - mówi Janusz Rybicki, dyrektor handlowy w firmie Zdrowojedz.pl.
W Zdrowojedz.pl do wyboru mamy aż 8 różnych diet w 7 wariantach kaloryczności. Wśród proponowanych zestawów znajdują się:
  • dieta ogólna,
  • dieta bez laktozy,
  • dieta bezglutenowa,
  • dieta dla diabetyka,
  • dieta sportowa,
  • dieta wegetariańska,
  • dieta wegetariańska + ryby,
  • lunch box (jeden posiłek w formie obiadokolacji).

Wszystkie diety są opracowane przez dietetyków i przygotowane przez zespół doświadczonych kucharzy z produktów ekologicznych o najwyższej jakości.

- Naszym priorytetem jest jakość. Jedzenie zaczyna się od zmysłu wzroku, dlatego bardzo dbamy o to, żeby nasze posiłki nie tylko były smaczne i dobrze zbilansowane, ale też pięknie się prezentowały - mówi Janusz Rybicki.
Korzystanie z diety pudełkowej jest bardzo proste. Po wybraniu odpowiedniego wariantu, możemy zamówić go telefonicznie (+48 666 30 70 30 lub + 48 798 40 70 30) lub przez formularz znajdujący się na stronie Zdrowojedz.pl. Dostawy realizowane są codziennie w godz. 1 - 8 na adres wskazany w formularzu.

Posiłki przygotowywane są w nocy przed dniem przypadającym do spożycia (z wyjątkiem zestawów weekendowych, które przygotowywane są w piątek rano), co zapewnia ich wysoką jakość i świeżość. Pakowane są do plastikowych boksów, które są zgrzewane, dzięki czemu uzyskują szczelność. Dostarczane posiłki zachowują świeżość oraz są łatwe do podgrzewania. Zestaw jednodniowy pakowany jest do estetycznego kartonu z ekologicznych surowców.

- W planach mamy wypiekanie kilu rodzajów własnego pieczywa, chcemy też piec własne ciasta i wprowadzać do menu elementy kuchni świata. Na pewno będzie bardzo smacznie i różnorodnie - zapowiada Janusz Rybicki.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii

Mogłeś jeszcze nie czytać