Szczepienia przeciw COVID-19 na Jarmarku św. Dominika

23 lipca 2021, 8:00
ws
Gdzie zaszczepić się w Trójmieście przeciw COVID-19? Więcej zdjęć (2)

Gdzie zaszczepić się w Trójmieście przeciw COVID-19?

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Gdzie zaszczepić się w Trójmieście przeciw COVID-19?

fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl

Bez wcześniejszych zapisów i wyznaczania terminów. Przez trzy tygodnie trwania Jarmarku św. Dominika będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19 w Plenerowym Punkcie Szczepień w Gdańsku.Gdzie zaszczepić się w Trójmieście przeciw COVID-19? Znajdź najbliższy punkt szczepień


W sobotę, 24 lipca, w Gdańsku rozpoczyna się Jarmark św. Dominika. W tym roku przy okazji jarmarkowych zakupów będzie można skorzystać z Plenerowego Punktu Szczepień zlokalizowanego przy skwerze Heweliusza (od strony ulicy Korzennej).

Czytaj też: Gdzie w Trójmieście zaszczepimy się bez rejestracji?

To propozycja dla każdego, kto ukończył 18. rok życia, niezależnie od miejsca zamieszkania, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty. Wizyta nie wymaga wcześniejszych zapisów ani umawiania się na konkretną godzinę.

- W punkcie będzie można skorzystać z podania szczepionki przeciw COVID-19, w tym dwudawkowej szczepionki firmy Pfizer lub jednodawkowej firmy Johnson&Johnson. Punkt będzie czynny codziennie, przez cały okres trwania Jarmarku w godz. 10:00 - 20:00. O pacjentów, którzy podczas Jarmarku skorzystają z możliwości zaszczepienia się, dbać będzie doświadczona kadra Podmiotu Leczniczego Copernicus - informuje Katarzyna Brożek, rzecznik prasowy Copernicus.
Czytaj też: Szczepibus wyrusza na ulice Gdyni

ws

Opinie wybrane


wszystkie opinie (181)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.