Szczupła sylwetka na lato

6 maja 2012 (artykuł sprzed 8 lat)

Wiosenne słońce przygrzewa coraz mocniej, to zapowiedź zbliżającego się sezonu urlopowego. Wraz z nim z szafy wydobędziemy stroje plażowe. Warto zawczasu zadbać o piękne ciało, ale nie ryzykując przy tym zdrowiem.Póki urlop wydaje się odległy, nie w głowie nam bikini. Dopiero na tydzień, czy dwa przed planowanym wyjazdem z przerażeniem stwierdzamy, że z takim brzuszkiem wstyd wyjść na plażę. Wtedy sięgamy po dietę cud, która oprócz frustracji nie daje żadnego efektu lub radykalną głodówkę kończącą się nocnym podjadaniem.

W wyniku takich chaotycznych działań radość oczekiwania na wymarzone wakacje ulatuje, a my zamiast kilogramów tracimy wiarę w to, że smukła sylwetka jest osiągalna. Dlatego najlepiej o pomoc poprosić specjalistów, którzy zadbają o wymiar fizyczny i psychiczny naszego odchudzania.

- Pozytywna motywacja i rzetelna wiedza to podstawa mojej pracy z osobami na diecie - mówi mgr inż. Hanna Bieszczad dietetyk Naturhouse.

Osoba będąca pod opieką dietetyka z Naturhouse, korzysta z konsultacji raz w tygodniu. Ciągły kontakt ze specjalistą daje poczucie kontroli nad procesem odchudzania oraz dodatkowo motywuje do zrzucania zbędnych kilogramów. Z takim wsparciem znacznie łatwiej jest stawić czoła wyzwaniu, jakim jest odchudzanie.

Dieta układana przez specjalistów Naturhouse oparta jest o zasady racjonalnego odżywiania, dlatego jest bogata w składniki odżywcze. Stosowana suplementacja daje pewność, że brak minerałów, czy witamin nam nie grozi. Dodatkowo oczyszcza nasze ciało z toksyn, poprawia przemianę materii, a co za tym idzie przyspiesza proces chudnięcia.

- Z pomocą specjalisty ds. żywienia odchudzanie jest znacznie łatwiejsze niż samotna walka ze zbędnymi kilogramami - zapewnia dietetyk. - Dzięki indywidualnie ułożonej diecie oraz naturalnej suplementacji dbamy nie tylko o nasz wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie.

Wizyta u dietetyka rozpoczyna się krótką rozmową. Następnie wykonywany jest pomiar masy ciała, ustalana jest ilość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. Na tej podstawie dietetyk określa, czy dana osoba jest zagrożona nadwagą lub otyłością, czy wystarczy po prostu dostosować jadłospis do zasad racjonalnego odżywiania.

Dieta Naturhouse zabezpiecza przed efektem jojo. Po zakończeniu kuracji dietetyk wyda zalecenia dotyczące okresu przejściowego po diecie oraz tego jak należy się odżywiać na co dzień. Sposób działania dietetyków Naturhouse można sprawdzić podczas bezpłatnej konsultacji. Umówić się na nią można wypełniając elektroniczny formularz.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł