stat

Szkoła Wysoka Szpilka - potęga kobiecości

1 lipca 2013 (artykuł sprzed 6 lat)

Sesje fotograficzne kobiet to niełatwa sprawa. Fotograf często musi być nie tylko artystą, ale także psychologiem. Wiedzą o tym doskonale twórcy Szkoły Stylu i Wdzięku Wysoka Szpilka w Gdyni. W swojej ofercie placówka ma m.in. wyjątkowe usługi - sesje zdjęciowe z kompleksową obsługą stylizacyjno - fryzjersko - makijażową.To właśnie marzenia kobiet o ładnych kadrach zainspirowały Wysoką Szpilkę do tworzenia magicznych sesji zdjęciowych prowadzonych "przez kobiety dla kobiet". Całość stanowi spotkanie ze swoją cielesnością i seksualnością. Niebanalne zdjęcia wykonane w klimatycznych wnętrzach nierzadko zaskakują pozujące panie, pewne początkowej nieufności.

Niezwykła, intymna, wręcz domowa - jak podkreślają klientki - atmosfera zapewnia bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm. Dzięki temu, niezależnie od wszelkich niedoskonałości, mogą poczuć się piękne i wyjątkowe. Perfumy, krawat, książka, czy płyta to pomysły na prezenty, które dość szybko się wyczerpują. Sesja zdjęciowa może być natomiast inspirującym podarunkiem zarówno od Niego dla Niej, jak i od Niej dla Niego.

- Proponujemy spotkanie w Wysokiej Szpilce jako upominek dla siebie i dla kogoś szczególnego, komu chcemy sprawić przyjemność. Uszczęśliwiamy w ten sposób nie tylko kobiety. To naprawdę magiczne miejsce. Sesja zdjęciowa jest prawdziwą podróżą w głąb siebie, która pozwala odkryć zakamarki naszej osobowości - mówi o ofercie Wysokiej Szpilki Katarzyna Krajewska-Turyczyn, manager firmy.

Zadowolone z oferty szkoły są też klientki, które potwierdzają, że to one są najważniejsze w chwilach zdjęć.

- Pracownicy potrafią wprowadzić taką atmosferę, że nie myśli się o paraliżującym wstydzie czy swoich niedoskonałościach. Czułam się nieskazitelnie, tak jakbym nie miała żadnych kompleksów, a moje ciało było najseksowniejsze na świecie - zachwala pani Marzena.

Inne potwierdzają, że podczas pracy nad ujęciami nie brakuje luzu i dobrej zabawy.

- Z poczuciem bezpieczeństwa, bo wśród znawców kobiecej duszy i urody, mając zaufanie do osób skupionych podczas sesji tylko na mnie, poddałam się czułości fotografii. Zespół Wysokiej Szpilki, który mnie otaczał, pomógł mi przejść przez sesje w atmosferze zabawy, przebierania i szukania najlepszych ujęć - dodaje pani Ewelina.

Sesja zdjęciowa to zarówno wyzwanie, jak i szansa na lepsze określenie siebie, swoich potrzeb i aspiracji. Na samoocenę kobiet, a przez to i motywację wpływają korzystne ujęcia.

-Oczywiście, każdą panią nachodzą wątpliwości typu: "Nie, to nie dla mnie, mam cellulit, nie umiem pozować, jestem niefotogeniczna". Doprawdy, nie jest to przeszkoda w realizacji marzeń. Ciekawe, zmysłowe fotografie potrafią nie tylko wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie, ale także podnieść temperaturę w związku. Tym bardziej ważny jest profesjonalizm - podkreśla Katarzyna Krajewska-Turyczyn.

O to zadba sztab fachowców z Wysokiej Szpilki. Sama sesja zdjęciowa jest wielką przygodą i cudownym prezentem dla kobiety. Na każdą klientkę czekają jeszcze dodatkowe podarunki. Pierwszym z nich jest "Obraz na płótnie", który jest gotowym do wręczenia prezentem dla ukochanej osoby.

Kolejnym jest promocja "Dwa razy więcej zdjęć", czyli każde wybrane zdjęcia z sesji w wersji czarno-białej i kolorowej, bez dodatkowych opłat. Oferta obowiązuje do odwołania.

Wysoka Szpilka zaprasza do realizowania marzeń! Więcej informacji na stronie internetowej www.wysokaszpilka.plWłaścicielem marki Szkoła Stylu i Wdzieku Wysoka Szpilka jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska-Turyczyn


Biuro, Studio fotograficzne
ul. Wielkopolska 28/3, 81-552 Gdynia
tel. 668 823 743
sekretariat@WysokaSzpilka.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł