Targi Ślub i Wesele. Nowości na 2016 r.

23 stycznia 2016 (artykuł sprzed 5 lat)
mJ
Moda na Targach Ślub i Wesele

Na targach dowiedzieliśmy się w co w tym roku będą ubierać się przyszli małżonkowie

W gdańskiej hali AWFiS zobacz na mapie Gdańska zakończyła się właśnie trzynasta odsłona Targów Ślub i Wesele. To już niemal tradycja, a zarazem doskonała okazja dla przyszłych małżonków na poznanie ofert wystawców, przyjrzenie się nowym trendom ślubnym oraz oczywiście wynegocjowanie korzystnych rabatów. Impreza trwała cały weekend.Dzień zaślubin to bezapelacyjnie jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Tego dnia wszystko musi być dopracowane w najmniejszym szczególe. Chcemy żeby każda godzina przebiegała dokładnie tak, jak sobie wcześniej wymarzyliśmy.

Planowanie tego dnia to również szereg dylematów, przed którymi w trakcie przygotowań staną przyszli małżonkowie. Kolor sukni ślubnej, smak tortu weselnego czy wielkość sali bankietowej - to tylko kilka z nich. Gdańskie targi ślubne powstały po to, żeby ułatwić narzeczonym planowanie tego wyjątkowego dnia.

- Oferty wystawców są na tyle bogate, że narzeczeni, którzy odwiedzą nasze targi, są w stanie na miejscu zorganizować swój wyjątkowy dzień od A do Z - wyjaśnia Joanna Jagiełło, dyrektorka targów.
Każdego roku, idąc z duchem czasu, na rynku ślubnym pojawiają się nowe trendy. Trendy, które najłatwiej poznać na tego typu wydarzeniach. Na odwiedzających, którzy zdecydują się zawitać do hali AWFiS czeka około 200 wystawców z branży ślubnej. Wybór - jak zwykle - jest przebogaty. Zainteresowani mogą przebierać w ofertach m.in. salonów ślubnych, sal weselnych, jubilerów, dekoratorów, cukierników, zespołów muzycznych, szkół tańca czy usług foto i wideo.

Trzynastą edycję Targi Ślub i Wesele oficjalnie otworzyła aktorka Katarzyna Figura, która na pamiątkę otrzymała od organizatorów figurkę zakochanej pary.

XII Targi Ślub i Wesele

Pomimo ogromnego wyboru, odnieśliśmy wrażenie, że tegoroczne targi niewiele różnią się od tych sprzed roku czy dwóch lat. Może z wyjątkiem coraz większego ścisku i zainteresowania odwiedzających. Chociaż jak podkreślają wystawcy - w modzie ślubnej to detale wpływają na zmieniające się trendy, a klasyka zawsze pozostaje w modzie.

- Targi Ślub i Wesele z roku na rok stają się coraz większe, zarówno jeśli chodzi o liczbę wystawiających się firm, ale również odwiedzających. Już teraz robi się trochę ciasno w hali AWFiS, ale mamy sentyment do tego miejsca - dodaje organizatorka.
Dodajmy, że gdańskie targi ślubne to nie tylko stoiska z wystawcami, to również szereg ciekawych atrakcji, niespodzianek oraz występów na żywo. Odwiedzający mogą z bliska podziwiać m.in. pokazy mody ślubnej, prezentacje makijażu i fryzur czy występy uczestników programu "Mam Talent". Ponadto, organizatorzy przygotowali dla gości targów ponad 100 nagród, m.in.: suknie ślubne, garnitury, sesje fotograficzne, pierścionki oraz vouchery do spa.
Czy kiedykolwiek byłe(a)ś na targach ślubnych w Gdańsku?
13%

tak, kilkukrotnie

22%

tak, raz w życiu

16%

nie, ale zamierzam się wybrać

49%

nie, nie planuję

zakończona

łącznie głosów: 233

mJ