Kosmetyczne i fryzjerskie nowości na targach w Gdańsku

5 października 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
as

Makijaż permanentny, konkursy w zdobieniu paznokci, mistrzostwa wizażu i stylizacji, profesjonalne szkolenia, warsztaty, ale też akcje charytatywne - to wszytko zobaczyć można podczas Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda w Amberexpo. Przez cały weekend kosmetycznymi nowościami, fryzjerskimi trendami i modowymi inspiracjami na przyszły sezon podzielą się styliści, znani blogerzy czy modelki.Wydarzenie zapowiadaliśmy w oddzielnym artykule i w naszym kalendarzu imprez .

22. edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda przyciągnęła nad morze ponad 360 firm i marek z całej Polski i z zagranicy. Przez cały weekend w trzech halach Amberexpo (A,B,C) możemy zobaczyć wszystko, co związane jest ze światem piękna i urody - począwszy od mistrzostw stylizacji paznokci, wizażu, stylizacji i fryzjerstwa, przez kongresy kosmetologiczne i podologiczne, na wystawcach z artykułami kosmetycznymi kończąc.

Nowości do kosmetyczkiJak co roku największym zainteresowaniem podczas targów cieszy się strefa związana ze stylizacją paznokci, gdzie uczestnicy mogą zagłębić się w tajniki malowania, a także wziąć udział w mistrzostwach, wysłuchać porad specjalistów i kupić potrzebne produkty, które trudno znaleźć w zwykłym sklepie.

- Co roku odwiedzam targi, by poszerzyć moją kosmetyczkę o nowe produkty. W tym miejscu mogę się dowiedzieć o nowościach, wypróbować je na własnej skórze i kupić w atrakcyjnych cenach. Cieszę się, że takie targi odbywają się w Gdańsku - mówiła Adrianna.
Dużym zainteresowaniem cieszą się także strefy poświęcone fryzjerstwu, a także coraz bardziej popularnej medycynie estetycznej.

- Dostaliśmy już drugi raz zaproszenie na targi i z niego skorzystaliśmy. Jest to wyróżnienie dla nas jako barberów. Cieszy mnie fakt, że mężczyźni dbają o siebie dużo bardziej niż kiedyś i że poświęcają czas i pieniądze na to, by wyglądać lepiej. Dziś u fryzjera nie spędzamy 10-15 minut, tylko minimum 40, ale to dobrze, bo w końcu męskie fryzury wyglądają świetnie - mówił Wojciech Karwat z Barber Zone.

Uroda, czyli modaBardzo ciekawą strefą jest ta dedykowana kreacji wizerunku kobiet poprzez modę. W sobotę w hali "C" przez cały dzień odbywały się w strefie spotkania ze stylistami, fotografami, blogerami, modelkami i wizażystami prezentującymi najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon 2020.

- Cieszę się, że Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda to nie tylko kosmetyki, chociaż jest to główny wątek wydarzenia. Dzięki prezentacjom mody na nadchodzący sezon impreza zyskuje jeszcze wyższą rangę i to cieszy - komentowała Alicja.
Targi potrwają do niedzieli do godz. 17. Bilety do kupienia w kasach Ameberexpo w cenie od 15 do 25 zł.

as