XI Targi Ślub i Wesele. Jak zaplanować ślub?

19 stycznia 2014 (artykuł sprzed 7 lat)
Michał Jelionek

Przy organizacji wyjątkowego dnia, jakim bez wątpienia jest data zawarcia związku małżeńskiego - lista dylematów, przed którymi stają narzeczeni ciągnie się w nieskończoność. Wciąż pojawiające się znaki zapytania to istna przedmałżeńska bolączka. W gdańskiej hali AWFiS zobacz na mapie Gdańskaodbywa się XI edycja Targów Ślub i Wesele, mająca na celu pomóc przyszłym małżonkom przy trudnych wyborach.Postawić na skromność czy uraczyć swoich gości przebogatym wachlarzem atrakcji? Zaufać kapeli, a może jednak zatrudnić DJ-a? Truskawkowy czy czekoladowy? Który tort bardziej podpasuje podniebieniom gości? To tylko początek organizacyjnej listy, z którą uporać musi się każdy, kto planuje własny ślub i wesele.

- Tegoroczna oferta targów jest bardzo szeroka. Gościmy ponad 170 wystawców. Z całą pewnością każda para, która odwiedzi nasze targi znajdzie coś dla siebie. Dodatkową gratką dla wszystkich przyszłych małżeństw szukających inspiracji są specjalne przygotowane warsztaty dla narzeczonych. - tłumaczy dyrektor targów, Joanna Jagiełło.

Dwudniowe Targi Ślub i Wesele rozpoczęły się w sobotnie przedpołudnie od powitalnej lampki szampana i tortu. Z godziny na godzinę hala AWFiS wypełniała się zwiedzającymi. Czekała na nich przebogata oferta wystawców oraz multum ciekawych atrakcji. Po raz pierwszy w historii gdańskich targów, wystawców rozmieszczono na dwóch kondygnacjach hali.

Dla przyszłych małżeństw, które kompletnie nie wiedzą, jak zabrać się za organizację sporego przedsięwzięcia, jakim jest dzień zaślubin - organizatorzy przygotowali warsztaty. Na specjalnych zajęciach profesjonaliści przekazali cenne wskazówki i zaprezentowali kilka tajników na temat ślubnego wizerunku, makijażu, oprawy fotograficznej czy chociażby doboru odpowiednich wiązanek.

Zobacz Weselnik - nasz informator dla planujących uroczystość ślubną

W drugim dniu targów "bramy" hali AWFiS dla zwiedzających otwarte są również od godz. 10. Zwieńczeniem Targów Ślub i Wesele będzie występ Edi Show o godz. 16.30. Oprócz szerokiej oferty wystawców, na zwiedzających ponownie czekać będą liczne konkursy, pokazy mody ślubnej, mistrzowskie prezentacje sztuki barmańskiej czy występy finalistów programu "Mam Talent".

Program targów: niedziela (19.01.2014)

10.00 Powitanie lampką szampana
11.00 Edi Show - gwiazda programu "Mam Talent"
11.30 Pokaz Sztuki Barmańskiej - Bar4you
12.00 Finalista programu "Mam Talent" - Marek Born
12.30 Pokaz makijażu i fryzur
13.00 Pokaz Mody Ślubnej - Salon Sukien Ślubnych Alicja, Salon Ślubny Bianka, Salon Sukien Ślubnych Carmen, Moda Męska Pako Lorente
14.00 Występ zespołu muzycznego - Music set
14.30 Edi Show - gwiazda programu "Mam Talent"
14.45 Rozstrzygnięcie Konkursów dla Wystawców
15.00 Pokaz Sztuki Barmańskiej - BarCocktail
15.30 FInalista programu "Mam Talent" - Marek Born
16.00 Losowanie Nagrody Głównej
16.30 Edi Show - gwiazda programu "Mam Talent"

Cena biletów: 12zł