Zanim powiesz "tak". Przed nami jubileuszowa edycja Targów Ślub i Wesele

2 listopada 2017 (artykuł sprzed 3 lat)
Dominika Smucerowicz

Jubileusz zobowiązuje. Z takiego założenia wyszli organizatorzy 15. edycji Targów Ślub i Wesele, która już 5 listopada zawita do Ergo Areny. Podczas tegorocznej imprezy wszystko ma być "naj". - To będą największe targi w Polsce, impreza odbędzie się na największej powierzchni, podczas wydarzenia zaprezentuje się najwięcej wystawców z branży ślubnej - wylicza Joanna Jagiełło, dyrektorka targów.Jedną z istotniejszych zmian było podjęcie decyzji o przeniesieniu znanej imprezy ślubnej z Hali Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu do Ergo Areny. Większa powierzchnia otworzyła przed organizatorami targów nowe możliwości, które postanowili w pełni wykorzystać, m.in. poprzez uruchomienie specjalnych stref tematycznych.

Większość z nich zainteresuje przyszłych nowożeńców, którzy zaplanują tu swoją wymarzoną uroczystość od "A do Z", ale nie tylko.

- W tym roku postanowiliśmy też powrócić nieco do naszych początków. Niewiele osób pamięta, ale podczas pierwszej edycji zajmowaliśmy się chrzcinami i komuniami. Na targach ponownie pojawi się m.in. taka strefa. Coś dla siebie znajdą też m.in. tegoroczni maturzyści, którzy znajdą tu ciekawe kreacje i garnitury na studniówkę - wymienia Joanna Jagiełło, dyrektorka Targów Ślub i Wesele.
Nagrody, fajerwerki i relaks

Chociaż formuła targów rozszerzyła się, najważniejsza pozostaje przyszła para młoda. Narzeczeni, którzy pojawią się na sobotniej imprezie już tradycyjnie zapoznają się z najnowszymi trendami w branży ślubnej. Pary będą mogły przyjrzeć się ofercie cukierników, DJ-ów czy firm wynajmujących ślubne auta. Podczas zwiedzania stoisk nie będzie czasu na nudę.

- Dodatkową atrakcją będzie spotkanie i wykład Konrada Gacy, który podpowie, jak zmotywować się do zdrowego żywienia i trzymania linii. Narzeczeni wezmą też udział w innych warsztatach - mówi dyrektorka targów.
Impreza w Ergo Arenie nie tylko ułatwi zorganizowanie ślubu i wesela. Oczekiwanie na wyjątkowy dzień może umilić narzeczonym jedna z około 100 nagród do wygrania. Panie wezmą udział m.in. w konkursie, w którym do wygrania będzie suknia ślubna. Uczestnicy targów zawalczą też o podróż poślubną, ślubną wiązankę, tort czy biżuterię.

Organizatorzy pomyśleli też o miejscu na odpoczynek. Podjęcie weselnych decyzji ułatwi pobyt w strefie relaksu. Na nudę nie będą narzekać też najmłodsi uczestnicy targów - z myślą o dzieciach przygotowano specjalny kącik z atrakcjami. Wyjątkowe wydarzenie zaplanowano też na zakończenie imprezy. Na tych, którzy wytrwają do końca, czeka pokaz fajerwerków.
Jak wspominasz swój ślub i wesele?
46%

znakomicie, to był jeden z najlepszych dni w moim życiu

22%

dobrze, ale nie wszystko poszło tak jak zaplanowałe(a)m

14%

mogło być zdecydowanie lepiej

18%

źle, ślub okazał się bardzo stresującym wydarzeniem

zakończona

łącznie głosów: 147