Zdrowe i skuteczne odchudzanie pod okiem specjalisty

16 listopada 2011 (artykuł sprzed 9 lat)

Problem otyłości staje się jednym z głównych problemów cywilizacyjnych. Jemy w pośpiechu, nie zważamy na liczbę kalorii i zestawienie naszych posiłków. I nagle przychodzi czas, gdy spoglądamy w lustro, stajemy na wagę i... kłopot. Gdy problem się pojawi, staramy się ograniczyć wielkość posiłków, stosujemy kolejne diety cud. Ale cudów nie ma, co zatem?Najlepiej powierzyć swoje zdrowie specjaliście

Szukając kompleksowej pomocy, warto skierować swe kroki do specjalistycznego centrum dietetycznego. Takim miejscem jest niewątpliwie - będąca liderem w dziedzinie zdrowego odżywiania i dietetyki - sieć centrów dietetycznych Naturhouse, oferująca indywidualne plany żywieniowe, regularne, cotygodniowe kontrole, wsparcie specjalistów oraz szeroki wybór naturalnych suplementów. Nie wszyscy wiedzą, że placówka tej sieci pomaga również osobom z nadwagą w Gdyni.

Strategie odchudzania

Podstawą każdego programu odchudzającego są diety opracowane przez naszych specjalistów i dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Wybór odpowiedniej diety zależy od szeregu czynników, takich jak : przyczyna nadwagi, ilość nagromadzonych kilogramów, płeć i wiek, wzrost klienta oraz zawartość tkanki tłuszczowej i płynów ustrojowych w organizmie.

Samo przestrzeganie diety jest niezwykle istotne, ale dieta powinna być dodatkowo wspomagana suplementami, które przyspieszają przemianę materii, regulują pracę jelit i redukują efekt łaknienia. Powodują także to, że organizm szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii.

Niewątpliwą zaletą sieci Naturhouse są cotygodniowe spotkania z dietetykiem w celu kontrolowania reakcji naszego organizmu oraz monitorowania postępów w procesie odchudzania.

Wsparcie na kolejnych etapach

- Każdy z naszych klientów może liczyć na wsparcie zarówno w trakcie stosowania diety, jak i podczas stabilizowania nowej wagi. Podczas cotygodniowych spotkań - oprócz pomiaru tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej - dostosowujemy dietę, odpowiednio ją modyfikując i, jeśli jest taka potrzeba, wprowadzamy kolejne suplementy - mówi Hanna Bieszczad, dietetyczka punktu Naturhouse w Gdyni.

Zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji dietetycznej wraz z badaniami antropometrycznymi oraz pomiarem tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej. Wystarczy kliknąć poniższy link i wypełnić formularz : www.zaproszenie.naturhouse-polska.pl

Zapisy telefoniczne:

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Świętojańska 89 zobacz na mapie Gdyni
tel. 58 661 11 16

Godziny otwarcia:
poniedziałek, środa, piątek: 8-18
wtorek, czwartek: 10-19

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł