Zdrowe odżywianie kluczem do idealnej sylwetki

18 października 2016 (artykuł sprzed 4 lat)

Prawidłowa masa ciała przekłada się nie tylko na lepszy wygląd, ale i na lepsze zdrowie. Odciążenie chorych stawów czy serca oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób cywilizacyjnych w przyszłości to tylko drobna część korzyści płynących z uzyskania, a później z utrzymania prawidłowej masy ciała.Aby efekt kuracji był trwały, a sam proces odchudzania nie wiązał się z ogromnymi wyrzeczeniami, warto skorzystać z konsultacji dietetycznych. Taką pomoc można uzyskać w Centrum Naturhouse Morena, do którego klienci zwracają się z różnymi problemami i potrzebami.

- Marta, mama Marysi, chciała wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Dobrze pamiętam moment, gdy przyszła do mnie po raz pierwszy. Kompletnie nie wierzyła, że jest to możliwe - wspomina Maja Lewandowska, dietetyk. - Udało się bez problemu, Marta zrzuciła 18 kilogramów, na nowo odnalazła w sobie młodzieńczą siłę, pewność siebie i podziw w oczach męża. Z Martą przyjaźnimy się do dzisiaj.
Na swój sukces, pod okiem Mai Lewandowskiej, specjalisty z Naturhouse, pracował również Łukasz - zajęło mu to kilkanaście miesięcy. Miał dość tego, że nie mieści się w ubrania z sieciowych sklepów, że zbyt szybko się męczy i nie może pozwolić sobie na uprawianie sportu w takim stopniu, jak by tego chciał.

- Schudł 60 kilogramów. Teraz zaczyna trenować kalistenikę i czuje się znakomicie - mówi Maja Lewandowska. - Wiele osób zaskakuje również fakt, że pomimo zrzucenia tylu kilogramów Łukasz nie ma problemu z rozciągniętą skórą, a wszystko dzięki temu, że kuracja przebiegała w odpowiednim tempie.
Artur zwrócił się po poradę z wynikami badań lekarskich w ręku - zależało mu przede wszystkim na unormowaniu podwyższonych parametrów oraz na poprawie swojego zdrowia i samopoczucia. Wyczerpująca praca zawodowa, nieprawidłowa kompozycja posiłków i brak czasu na jedzenie powodowały u Artura problemy zdrowotne. Po zmianie nawyków żywieniowych, uregulowaniu posiłków i pozbyciu się 18 kilogramów Artur jest okazem zdrowia, tryska energią i zaraża nią wszystkich dookoła.

- Dla żadnej z tych osób dieta nie była wyrzeczeniem, tylko trwałą zmianą stylu odżywiania. To właśnie oferuję swoim klientom - naukę zdrowego żywienia, a nie kilkutygodniową dietę cud - mówi Maja Lewandowska. - Jeśli i ty czujesz potrzebę zmiany swojego odżywiania, chcesz poprawić stan zdrowia lub udoskonalić sylwetkę - zapraszam!
W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Walki z Otyłością każda osoba, która w dniach 24.10-28.10 zdecyduje się rozpocząć kurację w Centrum Naturhouse Morena otrzyma pierwszy miesiąc kuracji o 50 proc. taniej!

Na spotkania można się umówić dzwoniąc pod numer tel. 572 330 330 lub poprzez formularz internetowy na stronie www.naturhouse-gdansk.pl

Odwiedź nas też na FB: facebook.com/dietetyk.maja.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł