Zmiana inna niż wszystkie. 30-dniowy program Metamorfoza pod okiem specjalistów

13 stycznia 2020

Program Metamorfoza z PrimaLife powstał, aby pokazać kobietom, jak schudnąć trwale i bez efektu jojo. Osoby wybrane do rojektu, przez 30 dni będą pod okiem specjalistów. Wartość Metamorfozy to 4 tys. zł, jednak udział jest bezpłatny. Po zakończeniu udziału w projekcie, każda z uczestniczek otrzyma również tygodniowy pobyt w Primavera Jastrzębia Góra w ramach programu odchudzającego.Projekt Metamorfoza z PrimaLife - zapisyStyczeń to czas, gdy na nowo mamy plan, by zatroszczyć o siebie. Noworoczne postanowienia zyskują na sile, łapiemy wiatr w żagle i podejmujemy krok ku zmianie - więcej ruchu, zdrowsze jedzenie, a to wszystko po to, aby w końcu raz na zawsze zrzucić zbędne kilogramy. Pytanie tylko - czy tym razem wystarczy siły i samozaparcia?

Warto podejmować wyzwania i zacząć zmianę raz jeszcze, tym razem powoli, z planem, wiedząc co krok po kroku należy robić. Rozpocznijmy od zmiany nawyków, zmiany stylu życia, który jeśli go pokochamy, zagwarantuje sukces!

Jak schudnąć trwale i bez efektu jojo?Program Metamorfoza z PrimaLife powstał po to, aby pokazać kobietom, które borykają się z problem nadwagi, jak krok po kroku powinna wyglądać ich droga do upragnionego celu, jak przeorganizować swoje codzienne życie, aby osiągnąć cel: schudnąć trwale i bez efektu jojo. Ta droga zaczyna się od zmiany nawyków, od zmiany postrzegania siebie, od podejścia do stosowania diety i aktywności fizycznej. Trwałe schudnięcie będzie konsekwencją tego czego w trakcie Projektu Metamorfozy jesteśmy w stanie się nauczyć i co może stać się przyjemną codziennością.

Osoby wybrane do projektu, przez 30 dni będą uczyć się pod okiem specjalistów: jak zdrowo jeść i co to znaczy zdrowo jeść, jak i co ćwiczyć, jak często trenować, jak się motywować, ale też jak doceniać każdy najmniejszy sukces, jak dbać o umysł i jak w domowym zaciszu pielęgnować swoje ciało, by zawsze czuć się dobrze ze sobą.

To wszystko da podstawy do samodzielnego realizowania Planu PrimaLife, który dostępny jest online na stronie www.primalife.pl/plan i zawiera indywidualnie dopasowane do uczestnika projektu: diety z jadłospisami, plan treningowy, harmonogram domowych zabiegów pielęgnacyjnych oraz dostęp do panelu z filmami i zadaniami motywacyjnymi.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie?

  • Metamorfoza jest warta 4 tys. zł, a udział w niej jest całkowicie BEZPŁATNY!
  • Przez 30 dni uczestniczki nauczą się, jak zdrowo i trwale zrzucać zbędne kilogramy, jak nabrać pewności i nauczyć się myśleć o sobie.
  • Umożliwimy indywidualne spotkania i warsztaty ze specjalistami: dietetykiem, trenerem, psychologiem i kosmetologiem.
  • Każda uczestniczka otrzyma pakiet startowy, zawierający wszystkie akcesoria niezbędne do samodzielnej realizacji Planu PrimaLife online.
  • Uczestniczki, które zakwalifikują się do programu, będą miały możliwość spędzenia całego dnia w Primavera Sand SPA Health&Beauty Insitute. Spotkają się również ze stylistką, która udzieli im wskazówek dotyczących ich stroju.
  • Po zakończeniu udziału w projekcie, każda z uczestniczek otrzyma również tygodniowy pobyt w Primavera Jastrzębia Góra w ramach programu odchudzającego.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił, chcesz dać sobie szansę na zdrowie i dobre samopoczucie, zgłoś się do Projektu Metamorfoz z PrimaLife. Rekrutacja trwa od 13 do 19 stycznia.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie: www.metamorfoza.primalife.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł