stat

Pięć hoteli za miastem, do których zabierzesz psa

6 listopada 2018 (artykuł sprzed 1 roku)
Joanna Puchala

Postanowiliśmy wybrać pięć hoteli za miastem, do których możemy zabrać psa. Wybór subiektywny. Pamiętajmy, że powinniśmy zawsze najpierw sprawdzić, czy wybrany przez nas obiekt akceptuje zwierzęta i czy wiąże się z tym dodatkowa opłata. Natomiast wszystkie hotele i spa poza Trójmiastem znajdziesz tutaj.Hotel AstorHotel Astor jest położony w malowniczej części Jastrzębiej Góry, zaledwie 100 metrów od brzegu Bałtyku. Blisko stąd do lasu i do plaży.

- Hotel Astor jest obiektem przyjaznym dla zwierząt i akceptuje pobyt z pupilem. Chęć przyjazdu z kotem lub psem należy zgłosić już na etapie dokonywania rezerwacji oraz uiścić opłatę 160 zł za cały pobyt. Opłata jest wymagana i wynika z konieczności specjalistycznego sprzątania pokoi, w których przebywały zwierzęta. W sezonie letnim zawsze wystawiamy miski z wodą dla psów, aby wracając ze spaceru mogły ugasić pragnienie - mówi Aleksandra Jeka-Gierczak, Marketing Manager Hotelu Astor.
Zobacz także: Z psem i kotem samolotem - o czym trzeba pamiętać?

Hotel SPA Dom ZdrojowyKolejnym miejscem, do którego możemy zabrać naszego czworonożnego przyjaciela, jest hotel SPA Dom Zdrojowy w Jastarni, który znajduje się przy piaszczystej plaży w otoczeniu lasu. Wspaniałe widoki i przestrzeń do aktywności to idealna propozycja dla osób lubiących długie spacery z pupilem u boku.

Do hotelu możemy tam zabrać psa lub kota, jednak waga naszego zwierzaka nie powinna przekraczać 25 kg. Warunkiem niezbędnym do przyjazdu ze zwierzęciem jest wcześniejsza informacja o tym fakcie oraz wniesienie opłaty za jego pobyt: w sezonie zimowym zapłacimy za to 100 zł, w letnim 150, a w trakcie wakacji 200 zł.

Psy w częściach ogólnodostępnych hotelu powinny być trzymane na krótkiej smyczy. Przed rezerwacją obsługa hotelu prosi o zapytanie o dostępność pokoju, w którym można przebywać z pupilem. Zwierzęta nie mogą przebywać w miejscach ogólnodostępnych, takich jak restauracja, klinika zdrowia i urody, a także basen czy sale zabaw.


Hotel AubrechtHotel Aubrecht to miejsce, w którym wypoczywa się z dala od gwaru miasta. Położenie - tuż obok jeziora i wśród lasów - sprzyja wyciszeniu i regeneracji. To również idealna propozycja dla posiadaczy zwierząt, którzy chcą zapewnić swoim pupilom aktywny wyjazd.

- Akceptujemy zwierzęta, wymagamy jednak dodatkowej opłaty 80 zł za dobę. Dla psów mamy miski z logo hotelu, a nawet karmę dla zwierząt, w razie gdyby właściciel zapomniał - mówi Aleksandra Burakowska z hotelu Aubrecht.
Zobacz także: miejsca przyjazne zwierzakom w Trójmieście

Hanza Pałac Wellness&SPAObiekt zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A1, około godziny drogi z Gdańska. Położenie w sercu Borów Tucholskich, bliskość natury i otoczenie parku linowego to obietnica ciekawego wypoczynku wśród zieleni. Zadowolony będzie także nasz zwierzak, ponieważ hotel Hanza Pałac Wellness&SPA również jest miejscem przyjaznym zarówno małym, jak i dużym psom.

Teren wokół hotelu jest ogrodzony. W pobliżu znajduje się przestrzeń idealna do spacerów z czworonożnym pupilem. Opłata za pobyt psa wynosi 70 zł.
Czytaj także: Luksus we wnętrzach. Co o nim decyduje?

Hotel FalezaZ hotelu Faleza w Jastrzębiej Górze rozpościera się widok na morze. Atrakcyjna aranżacja wnętrza sprzyja odpoczynkowi a bliskość plaży i wszechobecna zieleń - wyjazdom z czworonożnym pupilem. Opłata za pobyt psa wynosi 40 zł za dobę.

Zobacz także: Krótki, ale elegancki urlop w okolicach Trójmiasta
Na co zwracasz uwagę wyjeżdżając za miasto z psem?
44%

na to, czy hotel akceptuje podbyt zwierząt

6%

na to, czy hotel ma odpowiednie warunki dla psa

1%

na to, co muszę ze sobą zabrać

2%

na to, żeby powiadomić hotel o przyjeździe z czworonożnym pupilem

6%

na cenę

34%

na wszystkie wymienione powyżej

7%

na nic, po prostu go ze sobą zabieram

zakończona

łącznie głosów: 218