Kitty: maltretowana kotka szuka domu. Adoptuj

9 października 2021, 7:00
Agnieszka Majewska
- Przeszliśmy długą drogę do odbudowania jej zaufania względem człowieka. Teraz jest wspaniałą kicią, która lubi pieszczoty, łasi się i prosi o uwagę opiekuna. Więcej zdjęć (3)

- Przeszliśmy długą drogę do odbudowania jej zaufania względem człowieka. Teraz jest wspaniałą kicią, która lubi pieszczoty, łasi się i prosi o uwagę opiekuna.

mat. Fundacja Kotella

- Przeszliśmy długą drogę do odbudowania jej zaufania względem człowieka. Teraz jest wspaniałą kicią, która lubi pieszczoty, łasi się i prosi o uwagę opiekuna.

mat. Fundacja Kotella

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o pięknej, trochę nieśmiałej suczce Walii, dziś szukamy domu dla pięknej koteczki imieniem Kitty.Kitti to kilkuletnia kotka, która trafiła pod skrzydła fundacji Kotella z okropnych warunków.

W domu, w którym wcześniej przebywała, była karygodnie traktowana i maltretowana - znęcano się nad nią.

- Przeszliśmy długą drogę do odbudowania jej zaufania względem człowieka. Teraz jest wspaniałą kicią, która lubi pieszczoty, łasi się i prosi o uwagę. Akceptuje każdego, kto tylko przekroczy próg drzwi - opowiada wolontariuszka firmy.
Niestety, Kitti niedomaga pod względem wątroby - wiąże się to z kosztami utrzymania (specjalistyczne żywienie ok. 40-50 zł za 1 kg karmy, leczenie ok. 100 zł miesięcznie na leki, wizyty kontrolne).


- Codziennie musi przyjmować lek, który na szczęście bez problemu zajada, gdy jest ukryty w jej ulubionym przysmaku. Pomimo choroby jest świetną towarzyszką dla kogoś, kto chciałby mieć w domu przylepca proszącego o głaskanie. Kotka ma również charakterek - gdy ma dość pieszczot, sygnalizuje to miauknięciem i potrafi ostrzegawczo machnąć łapką.
Preferowany dom bez innych kotów, niewychodzący (kotka nie powinna wychodzić na zewnątrz).

Kotkę najlepiej najpierw poznać osobiście, odwiedzić fundację (jesteśmy czynni codziennie), pobawić się z Kitti i po prostu zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia.


Osoby zainteresowane adopcją Kitty prosimy o telefon do pani Iwony, która zna ją najlepiej i będzie mogła udzielić więcej informacji - 501 806 196 lub przez stronę na Facebooku - https://www.facebook.com/fundacjakotella.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (60)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.