Morusek: oddany do schroniska, szuka ostatniego domu

4 września 2021
Agnieszka Majewska
Szukamy domu dla Morusa na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem. Więcej zdjęć (4)

Szukamy domu dla Morusa na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem.

mat. schronisko Ciapkowo

Szukamy domu dla Morusa na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem.

mat. schronisko Ciapkowo

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o kocurku Szarym, zabranym z działek, na których krzywdzono koty, dziś szukamy domu dla "dojrzałego" Moruska.Morus trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gdyni Ciapkowo wiosną. Został oddany przez osobę, która nie mogła zajmować się już starszym psem.

Morusek (nr ref. 206/21) jest średniej wielkości 13-letnim staruszkiem, jednak wbrew metryce jest pełnym energii psiakiem, wesołym, towarzyskim i kontaktowym.

- Przybiega się przywitać, zawsze gotowy do spaceru, ma pozytywny stosunek do innych psów, świetnie dogaduje się ze swoimi towarzyszami "niedoli" - mówi wolontariuszka Ciapkowa.
Jest pieszczochem. Uwielbia głaskanie, radośnie dopomina się o każdą uwagę ze strony człowieka. Szukamy domu, który rozpieści go w tej jesieni życia i pozwoli zaznać jeszcze miłości.


Morusek jest zdrowy, nie ma żadnych stwierdzonych chorób, ale wymaga suplementacji i kontroli weterynaryjnych jak każdy starszy pies. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, odrobaczony, gotowy na nowy, ostatni już dom. Szukamy domu na zawsze - cierpliwego, lubiącego spacery i chcącego podzielić się ciepłem.


Osoby zainteresowane adopcją Moruska proszone są o kontakt ze schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem e-mail: schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (30)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.