Mróz: nikt tak pięknie nie kocha człowieka. Szukamy domu

20 listopada 2021, 6:00
Agnieszka Majewska
Mrozik jest bardzo pozytywnym, łagodnym i przyjacielskim psiakiem. Kocha wszystkich ludzi. Więcej zdjęć (4)

Mrozik jest bardzo pozytywnym, łagodnym i przyjacielskim psiakiem. Kocha wszystkich ludzi.

mat. schronisko Dąbrówka

Mrozik jest bardzo pozytywnym, łagodnym i przyjacielskim psiakiem. Kocha wszystkich ludzi.

mat. schronisko Dąbrówka

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat, czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o Michotku, który był zjadany żywcem przez robaki, dziś szukamy domu dla Mroza.Mróz ma około 1,5 roku, jest średnio-dużym psem, waży ok. 20 kg. Mrozik jest bardzo pozytywnym, łagodnym i przyjacielskim psiakiem. Kocha wszystkich ludzi.

- Jak tylko podchodzę do kojca, od razu przybiega do mnie i rozdaje mi całusy. Jak już idziemy na spacer, kładzie się i prosi o głaskanie - opowiada wolontariuszka schroniska Dąbrówka.
Mróz jest w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrowce od niedawna, nie pozwólmy, aby takie psie dziecko spędziło tu resztę swojego życia.


- Proszę, zapraszam, przyjdź, poznaj tego kawalera, na pewno nie pożałujesz - zachęca wolontariuszka. - Jeżeli szukasz przyjaciela na zawsze, to Mróz jest właśnie dla ciebie. Nikt tak pięknie nie kocha człowieka i nikt tak bardzo na niego nie czeka.
Mróz nie jest wykastrowany, jest to obowiązek przyszłych opiekunów. Psiak nie wykazuje żadnych problemów zdrowotnych. Jest młody, zdrowy, stęskniony dotyku i swojego człowieka.


Osoby zainteresowane adopcją Mroza prosimy o telefon do wolontariuszki Anety, która zna go najlepiej i będzie mogła udzielić więcej informacji - 508 342 920 lub do biura adopcyjnego schroniska - 607 540 557.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (78)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.