Sopocki lokal pomaga bezdomnym zwierzakom. Akcja trwa do 13 lipca

8 lipca 2021, 9:00
Agnieszka Majewska
"Sopotkowo nas czasem odwiedza ze swoimi pupilami, o czym wcześniej komunikujemy w mediach społecznościowych. Udało się nawet w ten sposób znaleźć opiekunkę dla jednej wspaniałej suczki." Więcej zdjęć (10)

"Sopotkowo nas czasem odwiedza ze swoimi pupilami, o czym wcześniej komunikujemy w mediach społecznościowych. Udało się nawet w ten sposób znaleźć opiekunkę dla jednej wspaniałej suczki."

mat. Cały Gaweł

"Sopotkowo nas czasem odwiedza ze swoimi pupilami, o czym wcześniej komunikujemy w mediach społecznościowych. Udało się nawet w ten sposób znaleźć opiekunkę dla jednej wspaniałej suczki."

mat. Cały Gaweł

Na początku lipca, z okazji dnia psa, właściciel restauracji Cały Gaweł oznajmił, że Sopocką Perłę, nagrodę w wysokości 5 tys. złotych, którą otrzymał w kategorii Kulinaria, przeznacza w całości dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie - Sopotkowo. We wtorek wieczorem, 6 lipca, ruszyła dodatkowa akcja, mająca na celu wsparcie zwierzaków ze schroniska w Sopocie.Cały Gaweł to miejsce, które właściciele czworonogów dobrze znają - nie tylko dlatego, że jest przyjazne zwierzakom, ale też z powodu częstych akcji charytatywnych, których pomoc odbija się szerokim echem wśród zwierzolubów.

Dwa lata temu podczas akcji, która cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, sprzedawano limitowane tabliczki "stałego gościa". W ciągu dwóch godzin rozeszło się 10 złotych tabliczek. Koszt jednej to min. 500 złotych przeznaczonych dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Sopotkowo.

Gdańsk uruchamia Animal PatrolMyślisz o adopcji zwierzaka? Zobacz milusińkich w naszym adopcyjnym cyklu
Tym razem akcja będzie obejmować ok. 20-30 tabliczek. Stworzone zostanie dla nich osobne, wyjątkowe miejsce w lokalu.

- Szlachetni Goście, jest sprawa! - mówi inicjator akcji, Gaweł Czajka, właściciel sopockiej restauracji Cały Gaweł. - Sprzedajemy tabliczki Stałego Gościa do 13 lipca. Złote oznaczenia z Waszym imieniem/ksywką przymocujemy w jednym miejscu w Całym Gawle. Życzliwy datek dla Futrzaków w Schronisku Sopotkowo to min. 500 zł. Podobną akcję przeprowadziliśmy półtora roku temu i w ciągu dwóch godzin rozeszło się 10 limitowanych tabliczek, które są z nami do dziś (przymocowane do stołów). Dzięki Waszej energii Schronisko Sopotkowo otrzymało wtedy 6000 zł! Kto dołączy do aktualnych działań dla czworonogów?
Cały Gaweł dorzuca od siebie na tabliczkową akcję 5 tys. zł, które otrzymał wraz z nagrodą Sopocka Perła od Urzędu Miasta Sopotu.

Chcesz dołączyć do akcji? Zakup jest możliwy stacjonarnie w Całym Gawle lub wirtualnie. Więcej informacji w lokalu i na stronie facebooka.
Czy bierzesz udział w akcjach na rzecz zwierząt?
38%

tak, zawsze, w najróżniejszych

5%

tak, ale tylko wtedy, gdy zbieramy np. karmę

41%

czasem mi się zdarzy

5%

nie, ale zamierzam

11%

nie i nie planuję

zakończona

łącznie głosów: 304

Opinie wybrane


wszystkie opinie (81)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.