Tofik - czy ma szansę na nowe lepsze życie?

4 lipca 2021, 7:00
Agnieszka Majewska
Tofik jest bardzo nieśmiały, ale gdy już komuś zaufa, staje się ogromnym pieszczochem łaknącym bliskości człowieka. Więcej zdjęć (5)

Tofik jest bardzo nieśmiały, ale gdy już komuś zaufa, staje się ogromnym pieszczochem łaknącym bliskości człowieka.

mat. schronisko Ciapkowo

Tofik jest bardzo nieśmiały, ale gdy już komuś zaufa, staje się ogromnym pieszczochem łaknącym bliskości człowieka.

mat. schronisko Ciapkowo

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przedstawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Ostatnio pisaliśmy o Pucu w typie owczarka podhalańskiego, który szuka kochającego domu. Dziś szukamy kochającego domu dla psiaka znalezionego w lisiej norze - Tofika.Uroczy rudzielec Tofik czeka na dom od 2019 roku w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo.

Tofik jest psiakiem niewielkich gabarytów, lecz o wielkim sercu.

- Trafił do naszego schroniska na początku 2019 roku wraz z braćmi i siostrą. Toficzek wraz z rodzeństwem zostali wówczas znalezieni w lisiej norze. Na chwile obecną Tofik ma około 3 lat. Upłynęło sporo czasu, zanim zrozumiał, że nic mu nie grozi - opowiada wolontariusz Ciapkowa.
Tofik jest bardzo nieśmiały, ale gdy już komuś zaufa, staje się ogromnym pieszczochem łaknącym bliskości człowieka. Toficzek akceptuje obecność innych zwierząt, często to właśnie one dodają mu odwagi.


Tofik niestety choruje na niedoczynność tarczycy oraz padaczkę, musi przyjmować stałe leki, których jednak podawanie w mokrej karmie nie jest trudne. Szukamy dla niego domu spokojnego, ze względu na chorobę najlepiej z dala od zgiełku miasta oraz domu bez małych dzieci. Podaruj dom Tofikowi. Daj szansę na szczęśliwe życie u boku kochającego człowieka.

Psiak jest zaszczepiony na choroby wirusowe, wściekliznę, wykastrowany, odrobaczony, odpchlony, posiada chip. Jednym słowem - gotowy na nowy rozdział życia.


Osoby zainteresowane adopcją Tofika proszone są o kontakt ze schroniskiem Ciapkowo w Gdyni pod numerem telefonu 58 622 25 52 lub adresem e-mail: schronisko@ciapkowo.pl.

Schronisko zastrzega sobie prawo do wyboru nowego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (26)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.