stat

Gdańskie zoo w #hot16challenge2

19 maja 2020, 11:05
rb
Film #hot16challenge2 od zoo w Gdańsku

Gdański Ogród ZoologicznyMapka przyjął nominację od zoo we Wrocławiu do udziału w #hot16challenge2. Pracownicy stworzyli rapowy utwór, nominując kolejne osoby. Od wtorku zoo w Gdańsku jest otwarte dla zwiedzających.Nasza subiektywna lista top10 #hot16challenge2Przypomnijmy, że to charytatywne internetowe wyzwanie, w którym najpierw udział wzięli już najważniejsi przedstawiciele polskiego hip-hopu, później inni artyści, jak: Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski czy Katarzyna Nosowska, wiele postaci z show-biznesu, a nawet prezydent Andrzej Duda.

Zoo w Gdańsku nominowane w #hot16challenge2Nominowani w ciągu 72 godzin muszą napisać i zarapować 16-wersowy tekst oraz dodatkowo wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji Siepomaga.pl. Film z nagrania trzeba też umieścić w sieci i na końcu utworu nominować kolejne osoby.

Sklepy zoologiczne online


Wyzwanie zatacza coraz szersze kręgi. Do zabawy przyłączyło się także zoo w Gdańsku nominowane przez pracowników ogrodu zoologicznego we Wrocławiu. Utwór został nagrany przez pracowników na terenie gdańskiego zoo.

Następną nominację otrzymali Jarosław Kret, Szymon Wydra i profesor Zbigniew Lew-Starowicz.

Zoo Gdańsk otwarte od wtorkuPrzypomnijmy, że od wtorku zoo jest otwarte dla zwiedzających. Co ważne, ze względów bezpieczeństwa jednocześnie na terenie zoo może przebywać 500 osób. Warunkiem wejścia na teren ogrodu zoologicznego jest posiadanie zakupionego wcześniej biletu. Kasy biletowe zoo są nieczynne, a bilety można zakupić wyłącznie online.

Od wtorku zoo w Gdańsku znów czynneWażność mają także "bilety na przyszłość" będące wsparciem zoo w czasie pandemii. To jednak nie wszystko. Ze względu na konieczność uniknięcia zgromadzeń wejścia na karty (np. mieszkańca, turysty, dużej rodziny) nie będą honorowane do odwołania.

Od wtorku kursowanie rozpoczęły autobusy sezonowej linii 622 na trasie: Oliwa Pętla Tramwajowa - Oliwa ZOO.

Linia autobusowa 622 będzie funkcjonować z 20- i 30-minutową częstotliwością, w godzinach od ok. 9 do ok. 19. Przypominamy, że do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego można również dojechać linia autobusową 179, której wybrane, oznaczone w rozkładzie jazdy, kursy obsługują przystanek przy zoo.
Zamierzasz odwiedzić zoo w Gdańsku?
18%

tak, w najbliższych dniach

44%

tak, w najbliższych tygodniach

38%

nie zamierzam tego zrobić w najbliższym czasie

zakończona

łącznie głosów: 357

rb