parkowanie na ulicy w strefie zamieszkania (19) zakaz aaa Stolarz poszukiwany do poprawy po paproku (18) Dzień dobry. Poszukuję Stolarza, który poprawi donice (6 sztuk drewniane) po... Radek Jabłoński zdjęcie do legitymacji (3) Gdzie w Baninie lub niedalekiej okolicy zrobię dziecku zdjęcia do legitymacji? Aga
Nazwa osiedla. (13) Chciałbym się zapytać jak nazywa się osiedle wybudowane w Baninie koło ul.... Wylaczenia planowane (9) Jutro zaplanowano wylaczenie pradu na caly dzien m.in. Banino Osiedle Siodme... Ja Torty (4) Witam , chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z państwa jest w stanie zrobić mi... P Szukam żony (9) Szukam żony, jest tu jakaś wolna, chętna na poznanie?. 31lat niezależny... Smutny Praca (4) Szukam pracy jako kierowca kat b.umowe o prace. Fii Fitnessowe postanowienia noworoczne. (7) Zapraszamy we wtorki o 19:00 i w czwartki o 20:15 na zajęcia fitness... StepOut Parkowanie Pszenna 138 (65) W związku z tym iż mieszkańcy bloku przy Pszennej 138 (przy Feniksie) nie... Paweł co jest do k.y nedzy (30) Jutro dym i koniec.wody nie ma od 10 dni.A dalej upaly WHB krawcowa poziomki (15) wiem , ze Pani zlikwidowała zakład- niestety ale czy znacie równie dobra ?... Kala wyklad buudyzm i islam jako religia pokoju (23) Serdecznie zapraszamy na wykład o buddyzmie i islamie jako religiach pokoju.... Jerzy i Piotr Kowalczyk, Rębiech Beczkowozy w Żukowie - parodia! (14) Na stronie SK Żukowo oczywiście wspaniała informacja o podstawieniu... Chris Klimatyzator (1) Czy ma ktoś do oddania lub na sprzedaż niedrogi klimatyzator? Tel. 605 282 417 Rerew Festyn w Baninie (14) Witam mieszkam już pare lat w baninie i nic sie u nas nie dzieje moze trzeba... Krzysztof do poczytania (1) http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23510277,czasem-nie-trzeba-niczego-... Ola wyklad-protest (5) proponuje blokadę na wyklad o islamie.Poinformuje policję,dziś policja jest z... piotr Logopeda (6) Witam :) Szukam sparwdzonego logopedy z okolic Banina. Oczywiście chodzi mi... wynajmę mieszkanie ew. część domu (4) wynajmę mieszkanie lub część domu w Baninie blisko szkoły 514 045 335 Wiki