krawcowa poziomki

wiem , ze Pani zlikwidowała zakład- niestety ale czy znacie równie dobra ? koło Polki i nad Max jak dla mnie odpaja , szukam drugiej Pani Poziomki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: krawcowa poziomki

Koło Polki Pani ładnie i niedrogo robi. Zawsze do niej z Żoną dajemy na przerobienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

koło Polki? a gdzie to dokładnie jest????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obok Polki. Drugie drzwi po lewej. Mapy nie narysuję,bo nie umiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ul.Klonowa. Przy delikatesach Polka. W tym samym budynku na parterze na zapleczu sklepu odzieżowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję za wyjaśnienie, ja po prostu nie zwróciłam uwagi (od roku!), że te delikatesy mają taką nazwę, hahah
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Pępowie przy skrzyżowaniu ze światłami jest Krawcowa P. Krysia ;) Jak dla mnie jest zarąbista.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokłądnie. Brdzo ładnie robi Pani koło punktu aptecznego w Pępowie ( za swiatłami w stronę Zukowa)./
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety drugiej pani Anety w okolicy próżno szukać,szkoda ,że zamknęła.Moje zdanie podkreślam ;;tylko moje " na klonowej strasznie drogo i niejedna osoba szła póżniej do supełka z dodatkowymi poprawkami.Supełek jednak teraz tylko przeróbki ,p.Wioletta kiedyś mi tłumaczyła ,że jest tak duzo przeróbek,że szycie na miarę jest czasowo nieosiągalne.Osoby do przeróbek nie chcą czekać. Natomiast pani z Pępowa słyszałam różne opinie.Lepsze i gorsze .Musisz podjechać i sama się zorientować,ale szycie na miarę trzeba szukać gdzieś na miescie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam moją mamę :-) Zainteresowanych zapraszam na maila pracownia.krawiecka.kakol@wp.pl tylko, że nie w Baninie a Niestępowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: krawcowa poziomki

Panią poziomka nie jestem :p, ale imię i zawód się zgadza w razie potrzeby pomogę :) aneta.m.24@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy MLEKOMACIE sa delikatesy Polka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, juz wiem, dziękuję,
po prostu nie zwróciłam uwagę na ich nazwę, zawsze mówiłam "delikatesy przy mlekomacie" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie polecam
Bardzo drogo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

przy polce jest bardzo drogo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...