Szambo - wywóz

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m?
U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad alternatywą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My płacimy 135zł - Jeżewski. Ceny są wszędzie podobne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem,jak to jest z tymi cenami. My u Jeżewskiego już od ponad roku za 10 m płacimy 140zł. Chyba muszę poszukać kogoś innego,skoro u innych dopiero w tym roku do 140zł doszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że o 5 zł to nie ma co zmieniać - ceny są wszędzie zbliżone . My dopiero co podpisaliśmy umowę z nimi i może temu mamy 135 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może im dalej od siedziby tym drożej ? wlicza sobie paliwo, całkiem sensownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szambo - wywóz

140 ? Mi napisali na kartce że 145 ? Czyli 10 zł więcej..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szambo - wywóz

Mi wozi Albud i jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gratulacje albud wysunal sie na pozycje lidera i jest najdroższy 150 zl /10m3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez się dziwie muszę zmienić albud bo faktycznie inni cały czas taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne, albud w zeszłym roku miał 130zl a w tym roku podnieśli do 140.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albud w zeszłym roku miał 140 a w tym 150
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

I mieszkasz na terenie Banina?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak na terenie Banina , 400m od firmy albud
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Więc widocznie płacisz więcej, ja w albudzie płaciłem 130 w zeszłym o 140 w tym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u Plichty od tego roku też 140 a było 130
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czy to 140 zł to dużo? połowę z tego zostawia odrazu na oczyszczalni a gdzie podatki i reszta kosztów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to dobre jest ....a ile dziennie ich wywozi 12-15 ?? to niezła dniówka jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zastanów się nad tym co piszesz...
Kierowca ma 9h jazdy a 12 pracy dziennie wyssanie szamba chwilę trwa dojazd do oczyszczalni tak samo fajnie jak nie ma kolejki do spuszczenia więc średnio można liczyć 1.5-2h na jedno szambo... Wiadomo coś zostaje ale żadnych kokosów nie ma w tym interesie chyba że ktoś wylewa złoto w lesie to ok zarabia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Szambo - wywóz

Spytaj na osiedlu nowe Banino w Miszewie tam mają szamba regularnie wywożą to będą wiedziec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w baninie czy Miszewie? Zastanów się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Richert 140 czy 145 bo mi napisali 145 od czego zależy ta cena ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od odleglosci od zlewni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szambo - wywóz

Jezewski podwyzszyl teraz 145
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albud liczy nie od odległości od zlewni tylko od Wyglądu Facjaty ....ja miałem pecha dostałem najwyższy level :( dlatego ta firma już więcej ani złotówki nie dostanie przez cały rok 10 zl więcej mnie kroili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to znaczy 10 zł więcej przez cały rok? W 2018 Albud brał 140 zl, Jeżewski też 140 w najbliższej okolicy od sąsiadów, więc wychodzi na to samo. Teraz Albud 150 a Jeżewski 145. Ja się pytam kiedy kanalizacja będzie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaa... I opłata adiacencka.. pier... taka kanalize!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Opłata adiacencka ma pokryć koszty doprowadzenia do twojego domu kanalizacji, tj sieci zbiorczej. Wszyscy ją płacą, to jest opłata za poprawę komfortu. W twojej ocenie lepiej całe życie zastanawiać się nad szambem? Czy już pełne? Czy jak je wywożą to rozwalają drogi utrzymywane ze wspólnych podatków? Opłata zwraca się gdy kilka lat pomieszkasz! Ale Tobie wydaje się, że się oczywiście Tobie należy za darmo, i my wszyscy mamy się na Ciebie zrzucić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście że podłączenie powinno być za darmo! Mi się należy i koniec! Tak ma być! Jeszcze powinni mi podziękować ze będą moje g.owno mogli przetworzyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mamy 21 wiek a nie średniowiecze, że człowiek robił za stodołą. Wolę zapłacić za podłączenie niż wąchać smrody sąsiadów przy wybieraniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jaki jesteś z ,,wyglądu facjaty''........... opisz swój wygląd. Będziemy wiedzieć co zrobić aby płacić mniej. Wydaje mi się że z ciebie jest super ciacho w płaszczu z cygarem i różowych okularkach...... dlatego ciebie tak ciepło potraktował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My 4 marca mieliśmy wywóz u Richert'a i też info o podwyżce do 140 zł poprzedni wywóz niecały miesiąc wcześniej jeszcze było 130.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szambo - wywóz

Dzień dobry,

Ja bym tylko chciał przestrzec wszystkich przed firmą AsenTrans Jadwiga Szreder. Brak profesjonalizmu, krzyczenie na klientów i totalne olewanie ich. Nie polecam, szkoda nerwów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Szambo - wywóz

To chyba tylko na ciebie krzyczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szambo - wywóz

Dzień Dobry,

Bardzo proszę nie oczerniać firmy bezpodstawnie.
Warto nadmienić, że nie są Państwo posiadaczem indywidualnego szamba, a wspólnego dla 4 mieszkań, do którego nagminnie nie pozostawiają Państwo dostępu, a zgodnie z umową (do której Państwo nie zostali zmuszeni) jesteśmy jako firma zobowiązani do dopilnowania aby zbiornik bezodpływowy był opróżniony na czas.
W związku z powyższym raczej nieodpowiedzialnym zachowaniem jest pozostawianie wielokrotnie samochodu na pokrywie zbiornika a tym bardziej pozostawianie go na kilka dni.
To Państwo wykazują się brakiem szacunku, nie biorąc pod uwagę tego, że każdorazowo kiedy do takiej sytuacji z Państwa strony dochodzi, firma ponosi daremne koszty (paliwo, czas, pracownik), bo usługa nie może zostać wykonana.
Gdyby nie prośby właścicieli pozostałych mieszkań, którzy dzielą z Państwem wspólnie zbiornik bezodpływowy, umowa zostałaby rozwiązana.
Państwa zachowanie nie pozwoliłoby na współpracę z jakimkolwiek odbiorcą nieczystości płynnych.

Proszę na drugi raz przeanalizować sobie na spokojnie swoje postępowanie, a nie wrzucać oszczerstw do sieci.

Pozdrawiam
asentrans jadwiga Szreder

PS. Proszę nie wypowiadać pod pseudonimem "Były klient" skoro nadal są Państwo naszym klientem i korzystają z usług.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szambo - wywóz

Witam , my jesteśmy waszym już byłem klientem po czym jak kierowca ma jakieś uprzedzenia brak profesionalizmu oraz brak możliwości wykonana natychmiastowego przelewu ponieważ nas nie było w domu , od rana nie odbierał telefonu a jak zadzwonił to oburzony ze nikogo nie ma ! Ale na szczęście nie jest jedynym na rynku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witam,

Szkoda tylko, że pani Kasia I. na swoich wszechstronnych opiniach nie pisze o tym kiedy na początku tej jakże krótkiej współpracy inne firmy nie miały czasu przyjechać i wykonać usługi to firma Asentrans pomogła w potrzebie, kierowca przyjechał i wyciągnął 2m3 ścieków całkowicie za darmo a potem 2 dni później została wykonana kompletna usługa.
Szybko się zapomina o takich sytuacjach, ale nasi niektórzy klienci którzy natkną się ten wpis doskonale wiedzą, że taka jest prawda i zawsze mogą liczyć na pomoc z naszej strony.

Proszę również nie podstawiać m.in. na portalu google osób wystawiających kłamliwe opinie, którzy nigdy nie byli i nawet nie próbowali być naszym klientem, bo to dopiero jest nieprofesjonalne i infantylne zachowanie.

Umawialiśmy się z Państwem tego dnia na płatność gotówką ze względu na historię płatniczą u innych firm świadczących taką samą usługę. Z tego co pamiętam zażyczyli sobie Państwo nawet fv za poprzednią usługę i nie było z naszej strony z tą kwestią problemu.

Warto pamiętać o tym, że o takich konfliktowych klientach informacja bardzo szybko rozchodzi się wśród firm konkurencyjnych ;)

Pozdrawiam
Asentrans
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam firmę Asentrans z Banina, korzystamy od samego początku i nie zawiedlismy sie, zawsze na czas i krotkie terminy, a ceny adekwatne do obowiazujacych stawek, wywózka zawsze dokładna, konkurencyjne firmy nigdy nie wypompowywały do końca, dlatego zostaliśmy stałymi klientami Asentrans. Polecam jako mieszkana Pępowa!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szambo - wywóz

Nasza przygoda też z tą firmą szybko Sue zaczęła i szybko skończyła kierowca nieprofesjonalny i nie odbiera telefonu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Słaba ta antyreklama... Post za postem z tego samego adresu IP i na dodatek z podobnymi błędami językowymi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie ta sam osoba i co z tego w jedną wypowiedzi krótka droga rozwineta, i też was nie polecam!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jeśli jest słaba to będzie lepsza hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Szambo - wywóz

Polecam firmę z czystym sercem. Obsluga na wysokim poziomie. Przyjechali nawet w sytuacji awaryjnej w wigilię.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam firmę Asentrans. Zawsze są w umówionym terminie, Pan kierowca który do nas przyjeżdża bardzo sympatyczny, na wszystkie pytania odpowiada bez problemu.
Mieliśmy w okresie grudzień/ styczeń problem ze znalezieniem firmy, która opróżni nam szambo, jedna z firm się z nami umówiła i odwołała przed przyjazdem, Asentrans w tym momencie nas uratował - od tej chwili zawsze korzystamy z ich usług z dużym zadowoleniem - bezawaryjność i elastyczna postawa wobec Klienta, w tej branży jest bardzo ważna, a Asentrans zdecydowanie się wpisuje w te wymagania :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....