Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Celtic Pub...wczoraj poszlam tam na impreze i juz wiecej tam moja noga nie stanie. Bramkarz mnie wyzwal od najgorzsych, oplul, mojego kumpla uderzyl w twarz, straszyl Nas swoimi kumplami...powod?? Bo zamykali o 3 a ja mialam jeszcze w piwo i chcialam je dopic w m-cu gdzie je kupilam...bo mam takie prawo....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

to straszne,moje dziecko też stoi na bramce w dużej dyskotece...ale z tego co wiem największe problemy są z narkomanami lub dresiarzami.... chociaż on sam swojego czasu trenując koszykówkę chodził w dresie ....więc nie chodzi o swoiste pojęcie rasizmu ...raczej o agresję ,wypadało tylko poprosić o kontakt z właścicielem ,bo im zależy na kliencie ... może to bramkarz wymagał pomocy medycznej lub wręcz wyrzucenia za drzwi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Tak jemu jest bardzo potrzebna pomoc medyczna..bo to..chodzace sterydy nic wiecej. Nie mam pretensji do reszty czyli barmanow, kelnerki, dj...wszytsko bylo ok, milo, symatycznie, ale takie "napakowane cos" nie rozumie, nie mysli, nic nie wie, nie widzi on tylko sobie wegetuje ...tylko na to go stac...dlatego takich ludzi nie powinno byc w ochronie...podobno mialam czuc sie tam bezpiecznie...bo on stal...i dostalam od kolesia, ktory jest wiekszy ode mnie chyba z dziesiec razy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Kurde!!! Wyobraz sobie, ze w piatek moich znajomych tez tam poturbowal sekuritas. I to za co? Za obrone przed cpunem, ktory sie rzucal do nich i szukal zaczepki. Zamiast wyprowadzic nacpanego, wzial sie za tych, ktorzy byli w stanie wyjsc o wlasnych silach, tym samym zaoszczedzic temu zel-betowemu klocowi fatygi. Z reszta ci ochroniarze to kpina. To zwykli blokersi na sterydach, sami szukaja zaczepek, zeby sie dowartosciowac bijac slabszych i dziewczyny. No ale czego sie spodziewac po debilach po zawodowie. W "Parlamencie" to samo. Pomyslicie pewnie,ze jestem nieobiektywny,ale mnie to wisi. Otoz w "Parlamencie" pseudo-ochrona poturbowala moja kolezanke. Nie uwazaci, ze to lekka przesada, zeby taki kloc ciskal dziewczyna wazaca jakiez 65 kg o sciane? A gdyby ona byla w ciazy? Poza tym wiem, ze oni nie maja prawa uzywac przemocy.Moga jedynie obezwladniac. Ale jak juz wspomnialem, ci panowie maja za daleko do lba zeby jakakolwiek racjonalna mysl do nich dotarla przez te gory miecha. Strach sie bac.

Pozdrawiam fanow uczciwej i wiarygodnej ochrony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Uhem....alem sie naczytala...buee...a ja tam ide jutro....na urodziny jakies.....upss.......terazjuz sama nie wiem;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Zgadzam sie z Toba w 100%...debile nic wiecej...kiedys jak jeszcze istnial "kwadrat" jeden z "bramkarzy" pobil mnie i mojego chlopaka..wiecie za co? za glany i ze przyslismy na impreze nie we wtorek kiedy bylo "metal party" tylko to byl czwartek...Moj chlopak caly poobijany, a ja posiniaczona, takze opluta ...wracalismy do domu i nikt nie chcial pomoc...co za kraj...MAJECZKA a Ty jak pojdziesz do Parlamentu to uwazaj na siebie i znajomych..nie wchodzcie w droge tym kretynom..nigdy nie wiadomo co im strzeli do glowy...wzrok jakby rozumu szukali, strydy i odzywki...to jak oni moga myslec...
Pozdrawiam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

To albo Ty masz naprawde wielkiego pecha albo jeste agresywna, bo ja pochodzilem troszke po imprezach, no i kilka razy ochrona mi zwrocila uwage ze jezeli wejde caly na czarno i w glanach do tego klubu to zywy moge nie wyjsc, ale ja bylem spokojny, i oni tez...a jak ktos jest agresywny zacznie ich bluzgac to wiesz jak to jest z koksikami, duzo miesni malo opanowania....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Oj chyba masz rację Anty, że mała do spokojnych nie należy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Ja jestem bardzo spokojna osoba..tylko nie daje sobie w "kasze dmuchac"...no i jestem zdecydowana i nie boje sie wypowiedziec swojego zdania jak cos jest zle..czy to "agresja"?? Chyba nie...nie wtykam nosa w nie moje sprawy..ale jak ktos potrzebuje pomocy ..to pomagam:))
Pozdrawiam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Młoda, mała, gniewna ;o)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

No do mlodych to ja juz raczej nie naleze, do "małych" tak , a gniew pozostawiam innym osoba:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

Ona jest bardzo spokojna, tylko ma mała cierpliwość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

No i rozwaliłeś mnie hi hi hi. Chyba musze wziąć urlop... conajmniej do przyszłego poniedziałku

hej :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

proponowałbym przyjść tam Z POLICJĄ, pokazać im tego 'pana', niech go spiszą .. tylko nie dajcie się policji wykręcić (zresztą jak się trafi na OK gliniarzy - są i tacy - to się nie wykręcają) ... to powinno powstrzymać tych debili przed kolejnymi zaczepkami tego typu. Sam fakt że policja wchodzi do lokalu 'na akcję' będzie bowiem dla tego miejsca niezłym 'obciachem', więc właściciel szybko się zorientuje ... Tylko najlepiej robić to OD RAZU gdy coś takiego nastąpi !! Ja nie miałem takich 'przygód' ale gdyby to MNIE jakiś bramkarz poturbował, natychmiast dzwoniłbym po gliny z mojej komórki. Nie raz miałem już okazję interweniować na policji i zawsze była OK. Tylko trzeba mieć poważny głos; być rzeczowym, stanowczym i grzecznym jak się z nimi rozmawia (zwłaszcza przez telefon).

A swoją drogą, to z właścicielem warto pogadać; warto aby zrobiły to wszystkie osoby które spotkało to nieprzyjemne zdarzenie. Jego też można postraszyć policją (albo i czymś 'gorszym' np. urzędem skarbowym czy PIHem (ci ostatni zawsze coś znajdą szczególnie w jakichś 'dyskotekach'; oni nie lubią wracać z pustymi rękami gdy już gdzieś wejdą). Jeśli was oleje, to naprawde napuścić tam PIH(wystarczy jeśli np. kibel był zapchany, PIH chętnie dowali za to solidną karę).

Pozdrawiam!!
Krzysiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Celtic Pub...UWAGA NA BRAMKARZA !!!

W mojej wczesniejszej wypowiedzi z grubsza opisalem incydent w "Parlamencie". Zrobilismy dokladnie tak, jak proponujesz, czyli zadzwonilismy po gliny. Fakt, przyjechali dosyc szybko ale... ( i tu najciekawszy moment calej histori). Przyjechalo 2 funkcjonarjusz. Widac bylo, ze jeden z nich byl zaprawionym w tego typu interwencjach weteranem, drugi zas sprawial wrazenie "zoltodzioba".Gdy tylko wysiedli, z lokalu wyskoczyl jakis typ i wzial "weterana" na stone, wieczac epizod uscisnieciem reki. Natomiast "zoltodziob" zajal sie zbieraniem zeznan. Po tym, jak zobaczylismy cala "akcje na boku", zwatpilismy w sens przeciagania calej tej farsy. Przyznaje, ze mlodszy z fnkcjonariuszy zjednal nas sobie swoim oddaniem dla sprawy. Zaproponowal nawet, by pojsc do szpitala i zrobic obdukcje, ale chyba oczywistym byl fakt, ze nie ma to wiekszego sensu.
A w szkole uczyli mnie, ze Polska to panstwo prawa. Pozdrawiam milosnikow interesow "na boku"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...