FORUM

Ja Tym razem o forum.
Nikt nie zauważył, ale nasze forum ma już ponad roczek, to był pierwszy wątek:

Gdzie z dziewczyną ?
Autor: Zbychu 11-08-2002 15:04 wyślij odpowiedź

Mam małe pytanie: Chce sie wybrać z dziwnyczną do jakiejś przjemnej knajpki w Sopocie ? Czy mozecie cos poleic - gdzie mozna spokojnie porozmawiac przy stoliku, a dodakkowo jakies tance tez wstepują ?
Dzieki

Właśnie tak się to zaczęłoJ)
Watek który ja teraz tworze jest 847 wątkiem na tym forum, 11208 postów....
To jest mój 1000 wpis na tym nicku tylko;)
Manor ma 626 – pierwszy wpis 16-03.2003
malutka25 ma 581 – pierwszy wpis 19-12-2002, a potem nie pisała aż do 29-01.2003
gamrep ma 531 – pierwsze wpis 15-01-2003-09-05
To Tylko Ci powyżej 500...A ile jeszcze Tu jest takich pismaków co mają z 200, 300, 400....
Zresztą ilość jest nie ważna, ważne co tu się działo w ciągu tego czasu, ile ludzi się przewinęło....Według moich obliczeń przeciętna osoba którą można było uznać za stałego bywalca forum, napisała około 200postów zanim zwiała. Zazwyczaj każdy siedzi tu do momentu, aż forum zatoczy jeden cykl....Stali bywalcy wiedzą o co chodzi, to te tematy w stylu, szukam kogoś, po nich przychodzą tematy w stylu, nudzę się, co mam robić, gdzie z kimś iść itp., a po nich przychodzą gadki o miłości, potem o samotności, i znów kogoś szukam, hehe. Właśnie tak wygląda nasze forumowe zamknięte koło....Nasze forum dorobiło się „Olewatora” (cudowny wynalazek, hehe)...Portal www.trójmiasto.pl staje się coraz bardziej znany, mamy coraz więcej forumowiczów. Czasy były różne, kiedyś, to trwało chyba z miesiąc, na forum było tylko kilka osób, jak dobrze pamiętam to były malutka25, Alexia, Przytulanka, gamrep i ja...a może wtedy jeszcze Przytulanki nie było...hmm...ale wtedy było spokojnie....
Stworzyłem kiedyś wątek Kiedy odejdziesz wprawdzie dużo osób się nie wypowiedziało w temacie, no ale musze przyznać, że malutka i Manor dotrzymują obietnicy;)....ale ludzie się pojawiają i znikają, forum się pozornie zmienia. Tematy wciąż podobne, ludzie się zmieniają, przez duży okres czasu większość osób która tu bywała miała około 25lat, potem pojawiło się kilka osób starszych, w ciągu ostatnich kilku dni, bardzo dużo młodych, a przynajmniej wpisy, o disko i szkole na to wskazują;)
Mógłbym jeszcze sporo napisać, o forum, o nas, o tematach, o zlotach ale nie będę wam wydłużał lektury, poza tym jeżeli ja bym to wszystko napisał, co wy byście pisali;)

Miłego dnia...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: FORUM

Co bysmy napisali?
Recenzje z tego cos napisal.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...