Gdańsk - Łomża (4) Jadę 2 lutego z Gdańska do Łomży. Mam wolne miejsca. tel. 500635840 madev Do właścicieli ciucholandów (5) Witam jeżeli taka firma potrzebowałaby kogoś do sortowania ciuszków to jestem... oo SZLACHETNE ZDROWIE (1) SZLACHETNE ZDROWIE Gościu Siądź pod mym liściem, a odpoczyń Sobie. I nie... Grzegorz Rymopis
PIEKIELNY- TOR ŻYCIA (2) I jak można w limeryku stworzyć głównego bohatera, jeśli co rusz to z innej... Grzegorz Rymopis Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja (6) sądzę, że wpłynie to pozytywnie na świadomość religijną Polaków, na... karate43 pytanie (45) Dlaczego niektóre listy urzędowe dociążone są blaszką ? Zbychu czas na gejowskie małżeństwa (3) http://wybrzeze24.pl/gazeta-gdanska-aktualnosci/pierwszy-krok-do-malzenstw-ho... Kolo sen letniej nocy (2) mnie sie snil wegorz w galarecie,a jak sie obudzilem wegorz byl w reku,a... d"b Jakich mamy poslow (7) Interpretacje, punkty, podpunkciki, liczne ścieżeczki, ciche rechociki... marekkopala Technikum Zaoczne (1) Witam, właśnie kończę zasadniczą szkołę samochodową przy ul. Elbląskiej,... Brian's Poszarpany sen miałem dziś. (16) Obudziłem się przed 5 z rana i od razu na marszobieg w las się udałem. A... ~c Ranking lokat (11) Szukam jakiegoś wiarygodnego rankingu lokat ze względu na ich wysokość... miskow Potrzebuję POŻYCZYĆ NA 5 MIN baterię do NETBOOKA ASUS 1201HA żeby zgrać dane! PILNIE! (4) Witam, potrzebuję pożyczyć od kogoś (użyć przy nim!!!!) baterię do netbooka... mrarm Jeśli po piesku to tylko na smyczy (19) Wierność to jest taki stan, że choć to czasem bardzo boli. To wśród tylu... Grzegorz Rymopis jak ? (19) podłączyć simatic 300 z wyświetlaczem cyfrowym do liczenia kolejkowego? marty Zapraszanie do lokali na Długiej przez naganiaczy. (20) Odkąd zrobiło się mniej tłoczno na Długiej, nie można przejść spokojnie tą... alucard List do Prezydenta i Premiera RP a odpowiedzi brak (52) To od Panow zalezy zycie calego polskiego Narodu jak i rozwoj Kraju. To od... marekkopala coś strasznego (2) zdecydowanie antyreklama,szanujmy się. szakal PODPALONY PIES-AUKCJA HARYTATYWNA (3) http://allegro.pl/spalony-pies-kuba-i1431519256.html MAM NADZIEJĘ ŻE... ali z bali Oszukani przez firme Polita (2) niech piszą Ci którzy zostali oszukani przez ta firme to ważne !!!! lalka