Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja

sądzę, że wpłynie to pozytywnie na świadomość religijną Polaków, na zmniejszenie ignoranctwa religijnego np. glosowanie na Komorowskiego, który jawnie popiera in vitro(zabijanie nienarodzonych) i śmieje sie z Kościoła, że ekskomunika to inna epoka. Czy też popieranie min. Kopacz za spowodowanie zabicia dziecka niepoczętego 14 latki, która to Kopacz jest "praktykującą" katoliczka, ale swoja wiarę zostawia za drzwiami swojego gabinetu. W końcu liczę na wzrost patriotyzmu, na opamiętanie sie Polaków i usunięcie z przestrzeni publicznej PO oraz popierających ją lewacko-libertyńskich mediów. Niech jeszcze raz sprawdzą się słowa JPII:niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze tej ziemi!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja

Może i tak będzie .Najgorsze jest to,że Ty należysz do osób które narzucają swój światopogląd innym. Ja jestem wolna od wszelkiej herezji.
Nie życzę sobie ograniczania mojej wolności. Nie zgadzam się z określeniem "nienarodzone". Najważniejsze ,to po prostu być człowiekiem.A te wszystkie wasze zapędy to dyskryminująca kobiet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja

żeku*waco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja

Ludzi którzy twierdzą że ich światopogląd jest jedynym właściwym reszta świata nazywa fanatykami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja

A ludzi, którzy kroją takie http://www.youtube.com/watch?v=w1IJiAXjj7k rzeczy odżegnuje się od czci i wiary :)

"Twelve disciples and one Christ?
One?!?!?!?
Yes! One!"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Beatyfikacja Jana Pawła II 1 maja

Najważniejsze ,to po prostu być człowiekiem-tak własnie "myśli" to nienarodzone. I nie jest to kwestia światopoglądu, tylko wiedzy medycznej-to juz jest człowiek tylko, że mały!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

muza na dziś (771 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...