Gadżety reklamowe

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe?

Jest jakaś hurtownia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważaj na tym forum są złośliwi ludzie ;p ....i zawsze polecają tą najgorszą firmę w mieście , mówiąc o niej w samych superlatywach ! z a w s z e tak jest ! Także jak któryś poda namiar to jej unikaj cokolwiek by o niej nie napisał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest kilka miejsc. Polecam wybrać się do jakiejś drukarni.W drukarniach jest spor wybór gadżetów. Agencje reklamowe odradzam z uwagi na to,ze mają wysokie ceny i jeszcze biorą sporą marżę za pośrednictwo.

Zerknij sobie tutaj:
https://www.opengift.pl

Jest to strona najwiekszej hurtowni gadżetów w Polsce. Można tam znaleźć praktycznie wszystko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na stronie internetowej https://www.adpen.com.pl/kategoria/dlugopisy-reklamowe/dlugopisy-z-nadrukiem/ trafiłem na ofertę długopisów reklamowych z nadrukiem, ale nie sądzę, aby klient zwracał uwagę na to, czy jest obecność nadruku na długopisie. Czy kupujecie długopisy reklamowe z nadrukiem? Dziękuje za odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Czy kupujecie długopisy reklamowe z nadrukiem?

Że co?
Od kiedy długopisy reklamowe się kupuje? Się bierze/dostaje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Klienci faktycznie dostają, ale firmy gdzieś takie gadżety muszą zamówić - i oto autor się pyta. Podobnie rzecz ma się przecież z bonami, kartami przedpłaconymi - otrzymują je lojalni (stali) kupujący lub pracownicy w ramach nagrody, ale ktoś musi te rzeczy wykonać. Teraz, w erze Internetu wszystko odbywa się drogą elektroniczną - w firmach wdraża się konkretne platformy. Funkcjonuje to tak, że po zakupie wybranego pakietu sprzedawca dopasowuje i wdraża wszystko w jednym systemie, do którego masz dostęp i który kontrolujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
szybciej przez internet bedzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli szukasz dobrych gadżetów reklamowych od firmy z wieloletnim doświadczeniem to jak najbardziej polecam Ci SpiroPrint. Przykładowe smycze reklamowe od nich znajdziesz tutaj: https://spiroprint.pl/18-smycze-reklamowe - znają się na rzeczy to trzeba im przyznac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0