JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Damian - ocena (1) Wybrałem osk jankar z polecenia wielu znajomych - była to najlepsza decyzja... Damian Jakub - ocena (1) Świetny ośrodek, a Pan Adam to genialny instruktor ze świetnym podejściem,... Jakub Julia - opinia (1) Bardzo polecam ośrodek, a zwłaszcza jazdy z Panem Darkiem Julia
Marta - opinia (1) Bardzo polecam szkołę Jankar w Rumii. Cała ekipa Jankar to profesjonalna... Marta katarzyna - opinia (1) Super instruktorzy,wspaniała atmosfera katarzyna Michał Smarzynski - opinia (1) Bardzo dziękuję panu Karolowi za rady i podpowiedzi a przede wszystkim za... Michał Smarzynski Sandra - opinia (1) Polecam wszystkim, dzięki świetnemu przygotowaniu przez instruktora egzaminy... Sandra Grzegorz Pek - opinia (1) Bez namysłu polecam ośrodek szkolenia jankar . profesjonalna obsługa ,... Grzegorz Pek Jakub Kożyczkowski - opinia (1) Najlepszy ośrodek nauki jazdy! Nigdy nie spotkałem się z tak dobrze... Jakub Kożyczkowski Błażej - opinia (1) Po 30h udało się za pierwszym !!! Błażej Opinia (1) Bardzo dziękuję Panu Darkowi Leszczyńskiemu za wspaniałą naukę! :) Był On... Izabela Pan Henryk jest profesjonalnym instruktorem (1) Po wielu godzinach w innych szkolach postanowilam poczekac na jazdy z... Justyna Polecam Pana Henryka! (1) Polecam i dziękuję Panu Henrykowi za cierpliwość i czas poświęcony na naukę!... Monika Paulina - opinia (1) Jesteście najlepsi!!! Szczególne podziękowania należą się dla Henia Paulina - opinia (1) Polecam i dziękuję Panu Darkowi za cierpliwość i naukę dzięki której zdałem... Nie ma lepszych!!! (1) Wszystkim tym,którzy nie wiedzą jeszcze jaką szkołę jazdy wybrać,z całego... Sylwia Jak prawo jazdy - to tylko Jankar! :) (1) Gdybym musiała cofnąć czas i wybrać ośrodek, dzięki któremu bez problemu... Sara Pan Dariusz jest the best!!! (1) Pan Dariusz był moim trzecim instruktorem. Dopiero przy nim poczułam zapał i... Magdalena W. Pan Darek- najlepszy instruktor (1) Do Pana Darka na jazdy trafiłam z polecenia koleżanki. Niestety nie... Lila Pan Darek- najlepszy instruktor (1) Do Pana Darka na jazdy trafiłam z polecenia koleżanki. Niestety nie... Lila