JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Julia - opinia (1) Bardzo polecam ośrodek, a zwłaszcza jazdy z Panem Darkiem Julia Marta - opinia (1) Bardzo polecam szkołę Jankar w Rumii. Cała ekipa Jankar to profesjonalna... Marta katarzyna - opinia (1) Super instruktorzy,wspaniała atmosfera katarzyna
Michał Smarzynski - opinia (1) Bardzo dziękuję panu Karolowi za rady i podpowiedzi a przede wszystkim za... Michał Smarzynski Sandra - opinia (1) Polecam wszystkim, dzięki świetnemu przygotowaniu przez instruktora egzaminy... Sandra Grzegorz Pek - opinia (1) Bez namysłu polecam ośrodek szkolenia jankar . profesjonalna obsługa ,... Grzegorz Pek Jakub Kożyczkowski - opinia (1) Najlepszy ośrodek nauki jazdy! Nigdy nie spotkałem się z tak dobrze... Jakub Kożyczkowski Błażej - opinia (1) Po 30h udało się za pierwszym !!! Błażej Opinia (1) Bardzo dziękuję Panu Darkowi Leszczyńskiemu za wspaniałą naukę! :) Był On... Izabela Pan Henryk jest profesjonalnym instruktorem (1) Po wielu godzinach w innych szkolach postanowilam poczekac na jazdy z... Justyna Polecam Pana Henryka! (1) Polecam i dziękuję Panu Henrykowi za cierpliwość i czas poświęcony na naukę!... Monika Paulina - opinia (1) Jesteście najlepsi!!! Szczególne podziękowania należą się dla Henia Paulina - opinia (1) Polecam i dziękuję Panu Darkowi za cierpliwość i naukę dzięki której zdałem... Nie ma lepszych!!! (1) Wszystkim tym,którzy nie wiedzą jeszcze jaką szkołę jazdy wybrać,z całego... Sylwia Jak prawo jazdy - to tylko Jankar! :) (1) Gdybym musiała cofnąć czas i wybrać ośrodek, dzięki któremu bez problemu... Sara Pan Dariusz jest the best!!! (1) Pan Dariusz był moim trzecim instruktorem. Dopiero przy nim poczułam zapał i... Magdalena W. Pan Darek- najlepszy instruktor (1) Do Pana Darka na jazdy trafiłam z polecenia koleżanki. Niestety nie... Lila Pan Darek- najlepszy instruktor (1) Do Pana Darka na jazdy trafiłam z polecenia koleżanki. Niestety nie... Lila Polecam Pana Darka (1) Po pierwsze polecam samą szkołę Jankar wszystko załatwią za państwa oraz miła... Bartosz.B dziekuje p. marcinie (1) dziekuje panu marcinowi za profesjonalizm, cierpliwosc, wyrozumiałosc. jesli... aurelia