JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Gorąco polecam !!! (1) Profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, życzliwe podejście, wyczerpujące... Justyna Serdecznie polecam!!! (1) Z całego serca polecam OSK JANKAR! Nie wyobrażam sobie korzystania z usług... Anna Jazda z Panem Darkiem (1) Polecam Pana Darka, szkółkę i atmosferę która tam panuje. Każda osoba jest... Aniela Białkowska
Jankar to super szkoła jazdy (1) Po kursie u pana Darka zdanie praktycznego egzaminu państwowego naprawdę nie... Przemek Pełen profesjonalizm (1) Kurs przebiegł bezproblemowo , z wielką łatwością można to połączyć z 2... Konrad Kaczmarkiewicz PODZIĘKOWANIE dla OSK JANKAR w szczególności dla Pana Dariusza :D (1) Z całego serca polecam OSK Jankar!!! W szczególności pana Darka,gdyby nie... Ewa Ćwik Bardzo polecam !! (1) Dzięki nauce w tej szkole zdałam szybko i bez problemu, z instruktorami... Weronika ;) Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców (1) Po kursie w Jankarze egzamin praktyczny to tylko formalność. Dziękuję całemu... Natalia Gąska Polecam wszystkim przyszłym kierowcą!! (1) Polecam OKS JANKAR i pana Dariusza Leszczyńskiego. Jazda upłynęła w miłej,... Adrian Wydrowski bardzo polecam! :) (1) Do szkoły Jankar trafiłam dzięki mojej Przyjaciółce, która miała podobne... Ula Najlepsza Szkoła Jazdy! (1) Szczerze polecam "Jankar". Egzamin na Kat B zdałem bez najmniejszego problemu... Patryk Podziękowanie !! (1) Serdecznie dziękuje Bardzo polecam ośrodek Jankar!!! Polecam wszystkim Pana... Jarosław Żywicki Lepiej nie można trafić!!!! (1) Bardzo polecam wczorajszy egzamin kat A zdany za pierwszym razem. Zaczynając... Amadeusz najlepszy ośrodek szkolenia kierowców !!! (1) szczerze polecam wszystkim przyszłym kierowcom ośrodek JANKAR.... Emilia Serdecznie polecam (1) Z całego serca polecam OSK Jankar!!! W szczególności pana Darka, najlepszy... Natalia Polecam ;) (1) Polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców "Jankar" w Redzie wszystkim,którzy pragną... Paweł Długowolski Najlepsza szkoła!! (1) Najlepsza szkoła, najlepsi instruktorzy, w szczególności Pan Darek który... ... Polecam Pana Henryka Świtkowskiego! (1) Zaczęłam kurs w innej szkole, dwa razy poległam na egzaminie praktycznym i... Ola Najlepszy ośrodek (1) Gorąco polecam,profesjonalne podejście do kursanta, elastyczne godziny jazd... Magdalena Najlepsi :) (1) Nie znam lepszego ośrodka nauczania niz ten. Justyna